موج
کدخبر : ۳۳۰۱۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330141

سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی مازندران خبر داد:

سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت : از 21 اردیبهشت 99 تا کنون 19 تن کلزا به ارزش 83 میلیون و 800 هزار تومان ، تصمینی از کشاورزان مازندرانی خریداری شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، بهرام نجفی اظهار داشت: تاکنون با فعالیت سه مرکز کارخانه آرد دستاس شهرستان ساری، سیلوی شهید میرزاپور نکا و کارخانه بهپاک بهشهر برای خرید تضمینی کلزا ، امروز نیز مرکز خرید در گلوگاه برای خرید محصول کلزاکاران فعال شده است.

وی ادامه داد:  مراکز 19 گانه خرید تضمینی کلزا مازندران در شهرستان‌های گلوگاه، بهشهر، نکا، میاندرود، ساری، قائم شهر، بابل، جویبار و آمل  فعالیت دارند.

نجفی تصریح کرد : در مراکز خرید تضمینی شرکت غله، دانه کلزا تا 10 درصد ناخالصی و 20 درصد رطوبت با 35 درصد افزایش قیمت به نسبت پارسال 46 هزار و 602 ریال خریداری می شود.

وی با تاکید بر ضرورت نامنویسی کشاورزان در سامانه جامع پهنه بندی جهاد کشاورزی گفت: کشاورزانی که نام نویسی نکردند با مراجعه به جهاد کشاورزی شهرستان‌ها برای ثبت سطح زیر کشت کلزای خود اقدام کنند تا محصولشان در مراکز خرید تضمینی خریداری شود.

سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی مازندران اذعان داشت:  از میزان محصول تحویل شده به مراکز تا کنون هزینه خرید 15 تن به ارزش 68 میلیون و 800 هزار تومان به حساب کلزاکاران واریز شد که مابقی نیز با ثبت درخواست متقاضی فروش در سامانه جامع پرداخت می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها