موج
کدخبر : ۳۲۲۲۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322269

شهردار چالوس خبر داد:

شهردار چالوس گفت: با توجه به ضرورت ضدعفونی استاندارد معابر با مصوبه شورای اسلامی شهر چالوس یکدستگاه کامیون با تجهیزات ضد عفونی خریداری شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، جعفر ردایی اظهار داشت: ارایه خدمات ضد عفونی با خودرو و تجهیزات خریداری شده ارایه خدمات در سطح شهر را سرعت می بخشد تا بتوانیم سرعت ضدعفونی کردن معابر را بالا ببریم.

وی ادامه داد: تمام درخواست ما و مجموعه شهری از شهروندان چالوسی این است تا پایان بحران کرونا در منازل خود بمانند زیرا امن ترین مکان خانه می باشد.

ردایی تصریح کرد: ضد عفونی معابر و اماکن عمومی و تمام خیابانها و کوچه های فرعی شهر به صورت شیفت بندی و تقویم زمانی مستمر انجام می شود و تمام تلاش ما این است شهر امن را برای شهروندان مهیا کنیم.

وی گفت: با توجه به اهمیت سلامت شهروندان چالوس بازار جمعه این شهر تعطیل و تمام دست فروشان و خودروهای فروش میوه در حاشیه خیابان جمع می شود و رعایت نکات بهداشتی ضد کرونایی در دستور واحد خدمات شهری قرار دارد.

ردایی بیان داشت: ضدعفونی تاکسی های درون شهری و برون شهری شهر چالوس نیز با کمک نهاد مردمی جمعیت رشد در این شهرستان انجام می شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها