English

رییس ستاد انتخابات استان فارس:

آموزش و پرورش در روز انتخابات نقش مهمی بر عهده دارد

رییس ستاد انتخابات استان فارس گفت: دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس انتخابات مجلس خبرگان رهبری در روز جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ برگزار می شود و آموزش وپرورش فارس هم در اجرا و هم در مشارکت حداکثری نقش بسیار مهمی را بر عهده دارد.

آموزش و پرورش در روز انتخابات نقش مهمی بر عهده دارد
به گزارش خبرگزاری موج فارس

، اسماعیل قزل سفلی در نشست با مدیر کل و اعضای هیات استانی اندیشه ورز مشارکت حداکثری در انتخابات آموزش و پرورش فارس بیان کرد: در خصوص برگزاری انتخابات تمهیدات بسیار مناسبی در استان فارس پیش بینی شده است.

رییس ستاد انتخابات استان فارس گفت: از مدت ها قبل گروههای متعددی که در جامعه اثرگذار هستند مشخص و‌ جلسات متعددی با انها برگزار شده است و سخنان آنها شنیده شده است.

قزل سفلی افزود: یکی از گروههای اثرگذار و مهم جامعه، اموزش و پرورش شامل معلمان و دانش آموزان هستند که هم در مشارکت و هم در اجرای انتخابات بسیار موثر می باشند.

رییس ستاد انتخابات استان فارس راه اندازی هیات های اندیشه ورز مشارکت حداکثری در انتخابات در آموزش وپرورش استان را ابتکار مناسبی دانست و بر اثرگذاری این نوع رفتارها بر جامعه تاکید کرد.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری فارس گفت: دشمن تمام تلاش خود را بر القای ناامیدی در جامعه معطوف کرده و سعی دارد تا با این کار از میزان مشارکت مردم در انتخابات بکاهد.

رییس ستاد انتخابات استان فارس با اشاره به اینکه مردم ما هوشیار هستند نشان دادند توطئه های دشمن را نقش بر آب خواهند کرد اما مسوولین نیز دراین زمینه باید هوشمندانه حرکت کنند.

 

مدیرکل اموزش و پرورش فارس نیز در این جلسه گفت: رهبر معظم انقلاب بر چهار اصل مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت در انتخابات تاکید داشتند.

محمد خلیل عسکری با اشاره به اینکه اموزش و پرورش خصوصا در مساله مشارکت حداکثری نقش بسیار مهمی بر عهده دارد گفت: براین اساس هیات اندیشه ورز مشارکت حداکثری در انتخابات در اموزش و پرورش استان فارس تشکیل شده است.

مدیرکل اموزش و پرورش فارس ادامه داد: براساس دستورعملی که در هیات اندیشه ورز استانی تدوین شده متناظر با این هیات در سطح ادارات اموزش و پرورش و مدارس سراسر استان نیز این هیات اندیشه ورز تشکیل و از همه ظرفیت ها برای تحقق مشارکت حداکثری استفاده خواهد شد.

عسکری با اشاره به اینکه محور این دستور عمل، مدرسه محوری و فعالیت در مدارس است گفت: در این دستور عمل ضمن اینکه تاکید شده از ظرفیت خلاقیت مدارس استفاده شود نکاتی هم به صورت پیشنهاد برای اجرا ارائه است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه