موج

دبیر یادواره شهدای تدارکات فارس خبر داد:

دبیر یادواره شهدای تدارکات فارس از برگزاری سومین یادواره شهدای تدارکات سپاه فجر فارس با عنوان "خادمان ملکوتی" خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، محمد عاشوری معاون آماد و پشتیبانی سپاه فجر فارس و دبیر یادواره شهدای تدارکات فارس در جمع خبرنگاران در شیراز با اعلام اینکه سومین یادواره شهدای تدارکات سپاه فجر فارس با عنوان "خادمان ملکوتی" اظهار داشت: این یادواره با شناسایی یکصد و 93 نفر از شهدای مظلوم تدارکات فارس، در 9 صبح روز پنج‌شنبه، ۲۵ بهمن‌ماه جاری در سالن پیامبر اعظم(ص) کنگره سرداران و ۱۵ هزار شهید استان فارس برگزار خواهد شد.

به گفته وی، سخنران ا ین برنامه، آیت الله دژکام امام جمعه شیراز و نماینده ولی فقیه در فارس، و جمعی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس خواهند بود.

عاشوری در ادامه با تأکید بر مقام شامخ شهدا، تصریح کرد: امروز هرچه داریم به خصوص امنیتی که در دنیا مثال‌زدنی است به برکت خون شهداست.

دبیر یادواره شهدای تدارکات فارس از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان همواره توطئه‌های فراوانی بر علیه این انقلاب انجام دادند اما به لطف خون شهدا و رشادت‌های آنان تمام این توطئه‌ها خنثی شدند.

معاون آماد و پشتیبانی سپاه فجر فارس با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۴۰ سالگی انقلاب گفت: دیروز همه ملت ایران به عشق شهدا و رهبری آمدند و ۴۰ سالگی انقلاب را جشن گرفتند و گفتند اگر وضعیت اقتصادی خوبی نداریم، اما به این انقلاب دل بسته‌ایم.

عاشوری در ادامه با بیان اینکه آماد و پشتیبانی سپاه استان فارس ۱۹۳ شهید را تقدیم انقلاب کرده است، گفت: در زمان جنگ ۱۹ نفر رزمنده تدارکاتی باید فعالیت کنند تا یک رزمنده بتواند بجنگد که این اهمیت کار گروه آماد را مشخص می‌کند.

معاون آماد و پشتیبانی سپاه فجر فارس با تصریح اینکه در راستای برگزاری این یادواره اقدامات متعددی تاکنون انجام شده است، گفت: تاکنون از خانواده ۱۵۰ شهید آماد سرکشی شده است.

وی، یکی دیگر از اقدامات انجام شده را تهیه شناسنامه شهدای آماد اعلام کرد که تاکنون ۱۰۰ شناسنامه شهید آماده شده است و گفت: تمام آثار و دست‌نوشته‌ها و خاطرات شهدا را جمع‌آوری و نگه‌داری می‌کنیم.

عاشوری با یادآوری اینکه در سال ۸۹ و ۹۴ اولین و دومین یادواره شهدای آماد برگزار شده است، گفت: نکته‌ای که باید مدنظر داشته باشیم این است که برگزاری مراسم یادواره شهدا هزینه نیست بلکه ادای دینی است که باید به ساحت مقدس شهدا انجام داده باشیم و این کمترین کاری است که می‌توانیم برای خانواده‌های شهدا انجام دهیم.

معاون آماد و پشتیبانی سپاه فجر فارس در پایان یادآور شد که در سومین یادواره شهدای آماد علاوه بر دعوت از تمام خانواده‌ها شهدا به همراه فرزندان،‌ نوه‌ها و نتیجه‌های شهدا از ۳۰۰ نفر از پیشکسوتان آماد و پشتیبانی نیز دعوت به عمل آورده‌ایم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها