English

معاون رئیس‌جمهور:

خانواده و جوانی جمعیت مسئله فوق اضطراری کشور است

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده اعلام کرد: ما موظفیم در جهت تصحیح نگرش فرهنگی به مسئله جمعیت و خانواده تلاش کنیم، چرا که جمعیت مسئله فوق اضطراری کشور است.

خانواده و جوانی جمعیت مسئله فوق اضطراری کشور است

به گزارش خبرگزاری موج، انسیه خزعلی، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، با حضور در نشست کشوری سازمان تأمین اجتماعی که به مناسبت هفته ملی جمعیت برگزار شد، اظهار کرد: ما موظفیم در جهت تصحیح نگرش فرهنگی به مسئله جمعیت و خانواده تلاش کنیم، چرا که جمعیت مسئله فوق اضطراری کشور است.

وی بر لزوم فرهنگ‌سازی جهت جلوگیری از سقط جنین‌های غیرقانونی، گسترش خدمات بیمه‌ای زنان خانه‌دار، تسهیل امر فرزندخواندگی زوج‌های نابارور، جلوگیری از فرار مغزها، جدی گرفتن دورکاری بانوان شاغل تاکید کرد و از تسهیلات ویژه ازدواج دهه شصتی‌ها به عنوان پنجره باز جمعیتی خبر داد.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده اظهار امیدواری کرد که با تحت پوشش بیمه قرار گرفتن فریز تخمک و بیمه خانم‌های خانه‌دار دارای چهار فرزند، سازمان تأمین اجتماعی سهم دیگری را جهت ارتقای جمعیت به عهده بگیرد.

خزعلی با اشاره به اقدامات انجام گرفته سازمان تأمین اجتماعی در حوزه زنان و خانواده افزود: باید از بانوانی که در کسوت مادری خدمت می‌کنند حمایت شود چراکه پیشرفت‌های کشور در بعد کمی و کیفی فرزندآوری و تربیت نسل، مرهون خدمات این مادران گمنام و هوشیار است.

در پایان این نشست کشوری که با موضوع بالندگی، تحکیم خانواده و تعالی جمعیت در سازمان تأمین اجتماعی تشکیل شده بود با حضور معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده از بانوان فعال استان‌ها تقدیر شد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه