موج
کدخبر : ۳۷۹۳۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379371

انتخاباتی دیگر در راه است و فرصت طلبان و رانت بازان فربه از خوان دولت حاکم نگران !

به گزارش خبرگزاری موج، سیدمهدی شیرمردی رئیس ستاد جنبش مردمی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در یادداشتی آورده است: انتخاباتی دیگر در راه است و فرصت طلبان و رانت بازان فربه از خوان دولت حاکم نگران !تکنوکراتهای لیبرال  و مدافع بازار ونفع حداکثر ی که با کلید بی تدبیری اقتصاد ومعیشت مردم را در کوره،فساد و رانت  سوزاندند و میراثی جز سرزمین سوخته به ودیعه نگذاشتند بیمناکند.

اینک صف دلواپسان انتخاب سیزدهم  بسیار طولانی وفشرده است و فضای مجازی سرشار از موج نگرانی است.براستی این صف ولشکر کشی های مجازی و قرق رسانه ای ناشی از چیست؟

نکته مهم این است که آیت الله رییسی در کانون این عملیات روانی  قرار دارد، براستی رییسی چه ویژگی دارد که صاحبان قدرت ومدافعان استمرار بی تدبیری ها اینگونه از حضور وی بیمناک هستند و بر طبل ماندن ایشان در قوه قضائیه مبکوبند، آیا سرچشمه و انگیزه این تحلیلهای غلط و هجمه رسانه ای مبتنی بر ارجح بودن آقای رییسی در قوه قضایه چیزی جز وحشت از روحیه فساد ستیزی ایشان است؟ آنانی که در تحلیلهای انحرافی خود سنگ قوه قضایه را بر سینه می زنند و حکم رهبری را مبنای این حملات قرار می دهند کدام استراتژی و راهبرد خود را در اجرا و عمل با منویات رهبری همسو می دانند. که اگر چنین بود امروز شاهد سرگیجه حاکم  بر اقتصاد عمومی و رواج فسادو گرانی افسارگسیخته ،تاراج ارز و طلای ایران و......نبودیم؛ امروز مردم از نفوذ فساد تا  بیخ گوش رئیس قوه مجریه و معاون اول رنج نمی بردند؟

بی تردید جریان زر و زور و تزویر با سابقه ای به قدمت تاریخ  همواره و به هر قیمتی سعی در حفظ منافع پوشالی و باد آورده خود دارند. اما اینبار دست این زیاده خواران بیت المال  برای همگان رو شده است و آیت الله رئیسی نیز به عنوان رئیس دستگاه قضا با آسیب شناسی دقیق به درستی دریافته که فساد را باید از ریشه خشکاند و قوه مجریه را به زینت پاکدستی و تقوا دوباره آراست، پیداست که در چنین حالتی می توان به ریشه کنی فساد و گسترش عدالت اجتماعی و برچیده شدن  بساط رانت امید داشت. در پاسخ به انتقادات آنانی که بر طبل نیامدن آیت الله رئیسی به دلایل گفته شده میکوبند، باید گفت رئیسی آمده  تا آرمانهای انقلاب بماند، آمده تا عدالت برقرار شود، آماده تا فساد و اشرافیت گرایی زدوده شود و دست مفسدان از بیت المال قطع گردد.

ملت به ستوه آمده از بی عدالتی به دنبال ناجی است و آن کسی جز آیت الله رییسی نیست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها