موج
کدخبر : ۳۷۴۳۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374377

رضاخواه در نطق میان دستور:

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دولتمردان به این مسئله واقف باشند که قدم زدن با وزیر امور خارجه آمریکا و حتی امضای وی مشکلات ما را حل نمی کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، مجتبی رضاخواه در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی نطق میان دستور خود،گفت: در دیدار نمایندگان مجلس یازدهم با مقام معظم رهبری، ایشان بر ضرورت اصلاح مدیریت فضای مجازی تأکید فرمودند که بر این اساس ما درخواست تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی را به هیئت رئیسه مجلس ارائه دادیم که به زودی این موضوع در صحن علنی مجلس مطرح می شود.

وی بیان کرد: در جریان بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، ۶ هزار میلیارد تومان برای مدیریت فضای مجازی اختصاص یافت. همچنین پنج طرح مربوط به مدیریت فضای مجازی در دستور کار کمیسیون های مجلس است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در انتهای کار دولتی هستیم که در هشت سال گذشته وعده های گوناگونی به مردم داد و گفت ما کاری می کنیم هم چرخ اقتصاد کشور و هم چرخ سانتریفیوژها با هم بچرخد اما امروز همه مشاهده می کنیم اقتصاد کشور به چه وضعی رسیده است.

رضاخواه با بیان اینکه هر مذاکره ای که بتواند منافع ملی را تأمین کند، پسندیده است، گفت: در مقابل، عموم مردم نگران هستند که عایدی کشور از مذاکرات باز هم تقریبا هیچ شود. دولتمردان بدانند که نشستن پشت میز مذاکره امتیازی است که از قانون مجلس به دست آمده است و نباید ساده لوحی های گذشته تکرار شود.

وی اظهارداشت: دولتمردان به این مسئله واقف باشند که قدم زدن با وزیر امور خارجه آمریکا و حتی امضای وی مشکلات ما را حل نمی کند و تیم مذاکره کننده ما باید در نوشتن توافق نامه دقت لازم را به خرج دهند تا منجر به رضایت مردم شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رئیس جمهور توجه کند که خواسته اصلی ملت ایران رفع کل تحریم ها است، همان طور که رئیس جمهور هشت سال پیش ادعا کرد ما کاری می کنیم تحریم ها بالمره لغو شود و بر این اساس الان هم باید تلاش خود را برای رفع همه تحریم ها انجام دهند.

رضاخواه تأکید کرد: دولتمردان به این مسئله توجه کنند که مبادا باز هم اقتصاد کشور را به مذاکرات گره بزنند و آقای رئیس جمهور بهتر است به جوانان این مرز و بوم بیشتر از پیرمردهای دموکرات اعتماد کند.

وی اظهار داشت: باید فروش آزادانه نفت، دسترسی به منابع حاصل از آن و تصمیم گیری خودمان درباره فروش نفت مورد راستی آزمایی قرار گیرد و رئیس جمهور بداند این بار وعده وعید کارایی ندارد و در راستی آزمایی دقت لازم را به خرج دهند و نکند که اقتصاد کشور به مذاکرات فرسایشی گره بخورد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولتمردان توجه داشته باشند تا مبادا پیش از لغو کامل تحریم ها و راستی آزمایی آن به غربی ها اعتماد کنند.

رضاخواه ضمن انتقاد از عملکرد دولت در مدیریت بیماری کرونا، گفت: مدیریت دولت در کنترل کرونا یکی دیگر از دغدغه های مردم است و کشاندن اختلافات درون دولت به تریبون های عمومی مشکلی از شیوع بیماری کرونا حل نمی کند و رئیس جمهور باید به پیشگاه ملت توضیح دهد که چرا آمار فوتی های ناشی از کرونا تا این حد زیاد شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها