موج
کدخبر : ۳۵۶۶۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356638

قالیباف:

رئیس مجلس تاکید کرد: خون شهید فخری زاده قفل‌های بسته صنعت هسته‌ای را باز کرد، طرح مصوب مجلس از ۴ ماه قبل در دستور کار کمیسیون قرار داشت، اما خون شهید فخری زاده باعث شد کاری که بررسی آن زمان زیادی می‌برد سریع‌تر به نتیجه برسد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز یکشنبه ۱۶ آذرماه با حضور در منزل شهید محسن فخری زاده با خانواده این شهید دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس مجلس در این دیدار با تاکید بر روحیه علمی و عرفانی شهید فخری زاده گفت: روحیه علمی و جهادی دانشمندان در حوزه دفاعی و هسته‌ای همواره کشور را در مسیر توسعه قرار داده که شهید فخری زاده از جمله مصادیق چنین دانشمندانی در کشور بود.

وی با بیان اینکه افرادی همچون شهید فخری زاده باعث تولید قدرت و عزت در کشور شدند، اظهار کرد: به طور قطع آثار و خدمات شهید فخری زاده به عنوان برگ زرینی در تاریخ علمی و مطالعاتی کشور ماندگار خواهد شد.

قالیباف با تاکید بر اینکه خون شهید فخری زاده قفل‌های بسته صنعت هسته‌ای را باز کرد، تصریح کرد: طرح مصوب مجلس از ۴ ماه قبل در دستور کار کمیسیون قرار داشت، اما خون شهید فخری زاده باعث شد کاری که بررسی آن زمان زیادی می‌برد سریع‌تر به نتیجه برسد.

وی افزود: از خداوند توفیق می‌خواهیم که ما نیز با فرهنگ شهدایی همچون فخری زاده در مسیر سیدالشهدا گام برداریم و در این مسیر یاور رهبری و خدمتگزار مردم باشیم. به طور حتم خون شهید سلیمانی و شهید فخری زاده عزت و استقلال کشور را حفظ و تقویت خواهد کرد و باعت تداوم راه انقلاب می‌شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی شهید فخری زاده را شخصیتی با روحیه و فرهنگ جبهه و جهاد و پرورش یافته در مکتب حضرت امام توصیف کرد و خاطرنشان کرد: عموم جامعه بعد از شهادت شهید فخری زاده تا حد مختصری با عظمت شخصیت و کار ایشان آشنا شدند که همه این‌ها ناشی از گمنامی و تواضع شخصیتی این شهید بزرگوار بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها