موج
کدخبر : ۳۲۶۰۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326051

لاجوردی در گفتگو با موج:

منتخب مردم تهران در مجلس گفت: متاسفانه دولت پشت درهای بسته تصمیم می گیرد و همین امر باعث شده که حال و روز قشر ضعیف را درک نکند.

زهره سادات لاجوردی منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به پرداخت وام یک میلیون تومانی به ۲۳ میلیون خانوار یارانه‌ بگیر، اظهار داشت: در شرایطی که بسیاری از مردم ما با مشکلات اقتصادی زیادی دست و پنجه نرم می کنند دولت باید کمک هایی را ارائه دهد، اما دولت باید زودتر از اینها به فکر کمک مالی به مردم می افتاد.

وی ادامه داد: قشر کارگر جامعه که به صورت روزمزد کار می کنند،  در حال حاضر نزدیک به دوماه است که هیچ گونه درآمدی ندارند.

منتخب مردم تهران در مجلس افزود: همانطور که برخی مراجع اشاره کرده اند پرداخت وام با بهره کار درستی نیست لذا دولت باید فکر اساسی برای خانواده های آسیب پذیر انجام دهد تا آنها هم با کم ترین آسیب از این بحران عبور کنند.

لاجوردی با بیان اینکه کمک مالی دولت باید بلافاصله پس از شیوع کرونا در کشور انجام می شد ، تصریح کرد: با توجه به مشکلات مالی موجود اینکه قشر ضعیف جامعه بخواهد یک بهره ای را هم با این وام برگرداند، منطقی نیست.

نگاه دولتمردان ما با واقعیت جامعه متفاوت است

وی با بیان اینکه نگاه دولتمردان ما با واقعیت جامعه متفاوت است، افزود: اگر دولتمردان از نزدیک با مردم ضعیف جامعه رو به رو باشند و مشکلات آنها را لمس کرده باشند،  به واقعیت های جامعه زودتر پی می برند و تصمیم گیری هایشان منطبق با واقعیت می گردد.

متاسفانه دولت پشت درهای بسته تصمیم می گیرد

منتخب مردم تهران در مجلس اظهار کرد: متاسفانه دولت پشت درهای بسته تصمیم می گیرد لذا حال و روز افراد ضعیف جامعه را درک نمی کند.

لاجوردی با بیان اینکه قبل از شیوع کرونا هم اقتصاد ما بیمار بود و تورم بالایی را تجربه کردیم، تصریح کرد:  باید  پرداخت وام از سوی دولت بدون هیچگونه بهره ای باشد تا کمکی در حق افراد کم درآمد جامعه شود.

بیشتر بخوانید:

وام یک میلیون تومانی یارانه بگیران به صورت قرض الحسنه است

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها