موج
کدخبر : ۳۲۳۸۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323861

سخنگوی دولت تشریح مصوبات جلسه اقتصادی ستاد مقابله با ویروس کرونا پرداخت و گفت: امروز در جلسه اقتصادی کرونا به ریاست رییس‌جمهور، حدود صدهزار میلیارد تومان اختصاص یافت.

به گزارش خبرگزاری موج، علی ربیعی سخنگوی دولت در حساب کاربری خود در توییتر به تشریح مصوبات جلسه اقتصادی ستاد مقابله با ویروس کرونا پرداخت و نوشت:

«‌امروز در جلسه اقتصادی کرونا به ریاست رییس‌جمهور، حدود صدهزار میلیارد تومان اختصاص یافت. پایداری بنگاههای آسیب دیده از کرونا، تقویت معیشت، کمک به اقشار فاقد درآمد، حمایت از خانوارها، حمایت از کارگران و تجهیز نظام سلامت سرفصلهای مهم این تصمیم بود.

‌برای بنگاههای آسیب دیده که اقدام به اخراج کارگران عزیز نکنند هفتاد و پنج هزار میلیارد تومان تسهیلات ۱۲ درصدی؛  تقویت تجهیزات، افزایش تخت‌های آی‌سی یو، تامین  دارو و... برای بیماران کرونایی؛ منابع جدید برای صندوق بیمه بیکاری برای حفظ اشتغال؛ تداوم حمایت معیشتی از دهک های پایین.

ما: دولت و مردم، با عقلانیت، سختکوشی، اعتماد و همراهی قطعا می‌توانیم با تعداد کمتری از مرگهای جانسوز هموطنانمان و کاهش لطمه زندگی معیشتی مردم و اقتصاد پویا در پساکرونا این بحران را پشت سر بگذاریم.»

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    همه مسولان ژست مصاحبه در صدا وسیما را نشان می دهند در حالی که موارد اولیه مثل ماسک الکل در شهر پیدانمیشود ویا خیلی گران می فروشن که همه افراد جامعه نمی توانند دسترسی داشته باشن امیدواریم به فکر زندگی فقیر وفقرا باشن تا نمایش تلوزیونی

  • پاسخ

    سلام

  • پاسخ

    سلام از اقای ربیعی به عنوان سخنگوی دولت محترم روحانی عاجزانه خواهشمندیم توضیح بفرمایند بسته معیشتی کرونا به چه کسانی تعلق گرفته بنده هم یارانه بگیر وهم بیکار وهیچگونه درامدی ندارم اقای ربیعی شما بفرمایید چه خاکی به سرم بریزم

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها