موج
کدخبر : ۳۲۱۶۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321658

مراسم تدفین پیکر فاطمه رهبر عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی فردا برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، مراسم تدفین پیکر فاطمه رهبر عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی اعلام شد این مراسم روز یکشنبه 18 /12 /98 ساعت 10 صبح در قطعه21 بهشت زهرا (س) برگزار می‌شود.

حزب موتلفه اسلامی همچنین در پی درگذشت فاطمه رهبر عضو شورای مرکزی  این حزب بیانیه‌ای به شرح زیر  صادر کرد:

انالله و انا الیه راجعون

سرکار خانم فاطمه رهبر منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم عمر پُر برکت خودش را در خط ولایت، و پاسداری از ارزشهای اسلامی و خدمت به ملت و محرومان و نظام مقدس اسلامی گذراند. این بانوی وارسته که سه دوره نمایندگی مجالس شورای اسلامی را در گذشته همراه معاونت کمیته امداد امام خمینی (ره) و خدمت درصداوسیما با عفاف و حجاب برتر را در کارنامه خود دارد، نمونه ای از زنان فاطمی و زینبی، ایران اسلامی است.

حزب موتلفه اسلامی این ضایعه را به محضر ولی امر مسلمین، ملت بزرگ ایران به ویژه مردم تهران و جامعه بانوان و اعضای حزب موتلفه اسلامی در سراسر کشور تسلیت گفته برای او علودرجات و غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارد و اطمینان دارد که راه این بانوی مجاهد و فداکار را همراهان او ادامه خواهند داد.

فاطمه رهبر متولد ۱۳۴۳ و منتخب مردم تهران برای مجلس یازدهم که مدتی در بیمارستان بستری بود، صبح امروز ۱۷ اسفند ۹۸ به علت بیماری درگذشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها