موج
کدخبر : ۳۲۱۶۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321646

امیر حیدری در بازدید از بیمارستان هاجر:

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: شرایط امروز کادر درمانی همانند دوران دفاع مقدس است و مبارزه و مقابله با ویروس کرونا همت و تلاش جهادی می‌خو اهد که شما دارید.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از بیمارستان هاجر، روند درمان بیماران کرونایی بستری در این بیمارستان را بررسی کرد.

او ضمن خدا قوت به پزشکان و کادر درمانی این بیمارستان گفت: شما فرماندهان قرارگاه‌ها، لشکر‌ها و تیپ‌هایی هستید که در مقابله با این ویروس منحوس به مبارزه مشغول هستید و سربازان خط مقدم بشمار می‌روید.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: امروز شما با آگاهی و علم به اینکه خطر مقابله با این ویروس چه اندازه است، شبانه روز برای سلامی مردم تلاش می‌کنید و این یک کار جهادی ماندگار است.

سرتیپ حیدری گفت: کار شما بسیار ارزشمند است و خدا را شکر رضایت‌مندی را در چشمان بیماران می‌توان به وضوح مشاهده کرد و این کار خالصانه ان شاالله در محضر خداوند منان بی اجر و مزد نخواهد بود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: شرایط امروز کادر درمانی همانند دوران دفاع مقدس است و مبارزه و مقابله با ویروس کرونا همت و تلاش جهادی می‌خو اهد که شما دارید، پس در این میدان مبارزه باید دست به دست هم بدهیم تا شعار " ما ویروس کرونا را شکست میدهیم" تحقق پیدا کند.

امیر سرتیپ حیدری ضمن تشکر و قدر دانی از تمامی کادر درمانی بیمارستان هاجر ارتش، گفت: کار شما حساس و خطیر است و به همه شما افتخار می‌کنم ان شاالله که در این ماموریت همه ما سربلند باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها