موج
کدخبر : ۳۱۹۰۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319069

ذوالفقاری:

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: تا این لحظه مشکل خاصی از نظر امنیتی نداشته ایم و اشراف اطلاعاتی کامل وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما در رابطه با امنیت انتخابات از ۶ ماه پیش برنامه‌ریزی انجام شده و ستاد امنیت انتخابات در استان‌ها کارش را شروع کرده و با کمیته‌های مختلفی که زیرمجموعه ستاد امنیت است برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته است.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: حدود ۳۰۰ هزار از نیرو‌های انتظامی، سپاه و بسیج برای تأمین امنیت انتخابات در نظر گرفته شدند و به طور مستقیم در جهت تأمین امنیت انتخابات در شعب اخذ رأی و همچنین در بخش‌هایی که مربوط به مسیر تردد صندوق‌های اخذ رأی است، قرار دارند.

ذوالفقاری تصریح کرد: در مرز‌های کشور نیرو‌های مرزبانی، سپاه و ارتش و در تمام کشور نیرو‌های اطلاعاتی و انتظامی در حال فعالیت هستند که با امنیت کامل انتخابات انجام گیرد.

او بیان کرد: نیاز‌های بالگردی توسط ستاد کل نیرو‌های مسلح برای امر انتخابات تعیین شده است و بالگرد‌ها و امکانات هوایی برای اقدامات عملیاتی انجام شده و تمام سیستم‌های امنیتی، اطلاعاتی و الکترونیکی در آمادگی قرار دارد که انتخابات را با امنیت کامل به پایان برسانند.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: تا این لحظه مشکل خاصی از نظر امنیتی نداشته ایم و اشراف اطلاعاتی کامل وجود دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها