موج
کدخبر : ۳۱۷۷۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317707

طائب در جمع خبرنگاران:

رییس سازمان اطلاعات سپاه گفت: حضور مردم در صحنه همانند سوخت موشک است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام حسین طائب، رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: موضوعات مختلفی را در ادبیات سیاسی به عنوان عناصر قدرت مطرح می‌کنند که مهم‌ترین عنصر قدرت انقلاب اسلامی را حضور گسترده مردم و مشارکت حداکثری در عرصه‌های مختلف انقلاب می‌دانند.

او افزود: هر چه مردم خود را در انقلاب صاحب نقش بدانند قدرت انقلاب اسلامی هم بیشتر خواهد شد و به تعبیر رهبر معظم انقلاب حضور مردم در صحنه حتی می‌تواند سوخت موشک‌ها را هم تأمین کند و به عبارتی یکی از ابزار‌های دفاعی و نظامی محسوب می‌شود.

رئیس سازمان اطلاعات سپاه تصریح کرد: اگر ابزار دفاعی منهای حضور مردم باشد، ارزشی ندارد و به سرعت آن قدرت زائل می‌شود.

طائب افزود: ابزار قدرتی که پشتوانه آن حضور میدانی مردم باشد، به سوخت موشک‌ها بقا می‌دهد.

اوگفت: مردم مستضعف جهان امروز به دنبال آن هستند که از آن‌ها حمایت شود و پرچمداری کنند تا بتوانند در برابر مستکبران ایستادگی کنند.

رئیس سازمان اطلاعات سپاه اظهار داشت: ۴۱ سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد و ما وارد دومین سال از چله دوم انقلاب می‌شویم.

طائب اضافه کرد: این حضور گسترده مردم امیدآفرینی برای مستضعفان جهان خواهد بود که مقاومت جواب می‌دهد و طبق وعده الهی مستکبران از بین رفتنی هستند.

او تصریح کرد: امروز استکبار در اوج فعالیت‌هایش و با همه هم‌افزایی‌های خود به دنبال آن است که با هم‌افزایی بیشتر با اسرائیلی‌ها و کشور‌های غربی توازن منطقه‌ای ایجاد کند و بر همین اساس اسرائیلی‌ها نزد آمریکایی‌ها رفته و به دنبال ادراک‌سازی برای آن‌ها هستند و آمریکایی‌ها با کمک اسرائیلی‌ها طرح معامله غرب را مطرح کردند.

رئیس سازمان اطلاعات سپاه اظهار داشت: ما ضمن اینکه قدردان مردم هستیم و به نظرم هرچه برای آن‌ها کار کنیم شأن آن‌ها بسیار بیشتر از این حرف‌ها است، ولی چون مردم، ولی نعمت انقلاب هستند باید حضورشان را در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی و انتخابات بیشتر کرده و این حضور می‌تواند مجلسی قوی به وجود آورد.

اوافزود: حضور مردم در عرصه علم و فناوری قدرت ملی را افزایش می‌دهد، لذا انتظار داریم که چون مردم خود را صاحب انقلاب می‌دانند، حضور میدانی آن‌ها هم بیشتر شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها