موج
کدخبر : ۳۱۷۰۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317017

قنادباشی در گفتگو با موج:

کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: طرح معامله قرن در تضاد با خواست جامعه و قوانین بین الملل است و جز رژیم صهیونیستی و آمریکا کسی با این طرح موافق نیست.

جعفر قناد باشی کارشناس مسائل غرب آسیا در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به طرح معامله قرن، اظهار داشت: طرح معامله قرن در تضاد با خواست جامعه و قوانین بین الملل است لذا این طرح با شکست مواجهه خواهد شد.

وی با بیان اینکه این طرح یک دستاویز تبلیغاتی برای جبران ضعف‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا در منطقه است، ادامه داد:  آمریکا و رژیم صهیونیستی در تلاش اند تا وانمود کنند توانایی انجام هر اقدامی در منطقه را دارند.

کارشناس مسائل غرب آسیا افزود: طرح معامله قرن بسیار بلند پروازانه و با ماهیت تبلیغاتی تنظیم شده و تنها برای سرپوش گذاشتن بر ضعف‌ها و ناتوانی‌های رژیم صهیونیستی است.

قنادباشی با اشاره به نشست های پرده برداری از این طرح، افزود: هیچکدام از کشور‌های عربی حتی در سطح وزیر و سفیر در آن شرکت نکرده بودند و فقط سه کشور بی اهمیت مرتجع منطقه در آن شرکت کرده بودند و این نشانه روشنی است که حکومت‌های عربی از ملت‌هایی که مخالف فروش فلسطین هستند، واهمه دارند. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: جز رژیم صهیونیستی و آمریکا کسی با طرح معامله قرن، موافق نیست. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها