موج
کدخبر : ۳۱۴۶۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314666

سلیمی طی تذکری:

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت خارجه تذکری به فرانسه بخاطر استفاده مکرون از واژه جعلی به جای نام خلیج‌فارس دهد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی اظهار داشت: متأسفانه بسیاری از متقاضیان هنوز بسته معیشتی بنزین را دریافت نکرده‌اند که باید تدبیری برای حل این مشکل اتخاذ شود.

وی با بیان اینکه خبرهایی وجود دارد مبنی بر اینکه ۱۵۴۵ تن غذای سگ و گربه و همچنین کالاهایی چون مرکب خودکار و شامپو به کشور وارد شده است، افزود:  سؤال آن است که آیا این کالاها با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد شده است؟

نماینده مردم محلات در مجلس اظهار کرد: دولت به صدا و سیما سفارش کرده که یک بسته خبری از جلسات دولت تهیه کنند. پیشنهاد ما این است که دولت هم مانند مجلس، جلسات خود را به شکل زنده پخش کند و دنبال این کارهای سفارشی نباشد.

سلیمی افزود: متأسفانه آنتن زنده از برخی برنامه‌های انقلابی گرفته شده و درخواست می کنم آقایان به سازمان صدا و سیما فشار نیاورند.

وی گفت: از وزارت خارجه می خواهیم به دلیل استفاده مکرون از واژه جعلی به جای نام خلیج‌فارس به فرانسه تذکر دهد. 

سلیمی اظهار داشت: تصمیم AFC درباره میزبانی ایران در مسابقات فوتبال آسیایی کاملاً سیاسی است و باید ابعاد این موضوع روشن شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها