موج
کدخبر : ۲۷۶۲۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-276243

عضو کمیسیون صنایع مجلس:

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: زمزمه های زیادی در بین نمایندگان برای استیضاح وزیر صنعت به دلیل افزایش قیمت خودرو شنیده می شود.

عبدالله رضیان در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج اظهار داشت: متاسفانه در روزهای اخیر شاهد افزایش قیمت خودرو هستیم و به نظر می رسد که وزارت صنعت هیچ برنامه و حتی انگیزه ای برای کنترل قیمت خودرو ندارد.

وی افزود: افزایش قیمت خودرو به طور جدی مردم را نگران کرده و به اقتصاد خانواده ها و وضعیت اقتصادی آنها آسیب رسانده است. خانواده ای که سال گذشته با 25 میلیون تومان می توانست یک خوردو پراید صفر کیلومتر تهیه کند، چرا باید امروز برای همین خودرو که کیفیت آن پایین تر هم آمده، بیش از 50 میلیون تومان هزینه کنند؟

عضو کمیسیون صنایع مجلس در پاسخ به این پرسش که آیا مجلس در این زمینه واکنشی نشان خواهد داد؟ گفت: به طور قطع در جلسه روز یکشنبه کمیسیون صنایع، موضوع را بررسی و نتیجه را به مردم گزارش می دهیم.

رضیان در پاسخ به پرسش مجدد خبرنگار موج مبنی بر اینکه آیا احتمال استیضاح وزیر صنعت وجود دارد؟ گفت: در مجلس زمزمه های بسیاری در میان نمایندگان برای استیضاح وزیر صنعت شنیده می شود. برخی از نمایندگان معتقدند که وزارت صنعت در عملکرد خود موفق نبوده و با این شرایط به مردم آسیب جدی وارد می شود. به همین دلیل خواستار استیضاح وزیر صنعت هستند.

وی افزود: از سوی دیگر برخی از نمایندگان معتقدند که با توجه به اینکه وزیر صنعت چند ماه بیشتر نیست در این وزارتخانه فعال شده، استیضاح وی به صلاح نخواهد بود.

عضو کمیسیون صنایع مجلس تاکید کرد: به هر حال این موضوع در جلسه روز یکشنبه آینده کمیسیون صنایع مورد بررسی قرار می گیرد و نتیجه را به مردم اعلام خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها