موج
کدخبر : ۲۶۶۴۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-266452

غیب‌ پرور:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: ما به عنوان بسیج ادعای تصدی گری نداریم و قرار نیست جای کسی را بگیریم، بلکه می خواهیم نوکری کنیم. مسیر را باز کنید و این شدنی است. خدا کند باورمان شود که بسیج کلید حل مشکلات کشور است‌.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت، با تاکید بر لزوم توجه ویژه به نقش جوانان در کشور، اظهار کرد: آنچه که امروز مقداری باعث دل نگرانی است، نظام مدیریتی در بکارگیری استعداد جوانان است.

وی با بیان اینکه مهمترین کاری که امروز باید در کشور انجام شود، شناسایی سرمایه عظیم انسانی است، خاطرنشان کرد: در عرصه های مختلف در کشور فعالیت می‌کنیم، اما آنچه از آرزوهای ماست، میزان اثربخش بودن ماست. شاید مهمترین کار شناسایی سرمایه عظیم انسانی در سطح کشور است. در این زمینه یکی از مسئولیت‌هایی که بر عهده بسیج بخش صنعت است، مهم تر از شناسایی، ایجاد یک شبکه توانمند و اثر بخش از نیروی انسانی در سراسر کشور است. اگر بتوانیم مجموعه‌های دانشور خود در کشور را به صورت شبکه‌ای درآوریم، قطعا می‌توانیم اثر بخش‌تر از قبل اقدام کنیم. عارضه‌یابی صنایع از دیگر ماموریت های بسیج بخش صنعت است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به بیانیه گام دوم رهبری و تاکیدات ایشان بر لزوم باور به جوانان، گفت: امسال دوستان ما در جلسات متعدد برای انجام کار بر روی نیروگاه‌های ۵ تا ۱۰۰ کیلو وات خورشیدی اعلام آمادگی کردند. در همین راستا از عزیزان‌مان در مجلس شورای اسلامی می‌خواهم که مصوبات مربوط به این طرح‌ها را تصویب و با بسیج همراهی کنند.

سردار غیب پرور افزود: متاسفانه مجلس هفته قبل در چند طرح بزرگ با ما همراهی نکردند. این در حالی است که ما مکرر اعلام آمادگی کرده ایم و بارها این را نیز اعلام نموده‌ایم و رییس جمهوری چند بار با پی نوشت‌هایی که انجام دادند کمک بسیاری به ما کردند؛ امروز این انتظار را از مجلس نیز داریم. اگر بودجه لازم را به ما بدهید، ظرف دو سال صد هزار نیروگاه در کشور تولید می‌شود.

وی تاکید کرد: ما به عنوان بسیج ادعای تصدی گری نداریم و قرار نیست جای کسی را بگیریم، بلکه می خواهیم نوکری کنیم. مسیر را باز کنید و این شدنی است. خدا کند باورمان شود که بسیج کلید حل مشکلات کشور است‌.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    مردم به سپاه هم ایمان و هم اعتماد دارند چون نقش خودشان را در هشت سال دفاع مقدس بدون منت به مردم ثابت کردند.پس برای رونق اقتصادی و اجتماعی کشور هم می توان بر این نیروی مقتدر اعتماد کرد چون این سپاه و بسیج بود که در میدان جنگ خوب درخشید و دست اجانب را کوتاه کرد . پس اینبار هم می تواند دست ارازل و اوباش اقتصادی و غیره را به راحتی قطع نماید. قانون اساسی باید مجدد مورد بازبینی قرار بگیرد. تنها نیروی مقتدر سپاه و بسیج هست که می تواند کشور را سروسامان درست دهد.

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها