موج

خبرگزاری موج، اهم اخبار بین الملل چهارشنبه 21 فروردین ماه را گزارش می دهد.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج، سرخط مهمترین اخبار بین الملل چهارشنبه 21 فروردین ماه 1398 را می توانید در ادامه بخوانید: 

دالایی لاما به بیمارستانی در دهلی نو منتقل شد 

یکی از نزدیکان دالایی لاما رهبری معنوی تبت اعلام کرده است وی به دلیل درد سینه به یک بیمارستان در دهلی نو منتقل شده و تحت بررسی های پزشکی قرار گرفته است.

حمله نیروهای امنیتی آلمان به برخی سازمان های خیریه          

نیروهای امنیتی آلمان حملاتی را علیه گروه هایی که به زعم آن ها در پوشش کمک های انسان دوستانه در حال کمک به جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) هستند، انجام داده اند.

مسلمانان در انگلیس از دولت این کشور درخواست کرده اند تا با افزایش تقریبا 600 درصدی جرائم خشونت آمیز مربوط به اسلام هراسی، پس از حادثه تروریستی نیوزیلند در ماه گذشته مقابله کند.

روز چهارشنبه(21 فروردین ماه)، نیروهای امنیتی ترکیه 41 نفر را به اتهام ارتباط با شبکه فتح الله گولن بازداشت کردند.

یکی از شهرهای چین، یک گذرگاه جدید مرزی با کره شمالی را به افتتاح رسانده است. این اقدام در شرایطی انجام می شود که مذاکرات میان آمریکا و کره شمالی، به علت اختلافات دو طرف به حالت تعلیق درآمده است.

مقام های امنیتی مصر اعلام کرده اند در 2 حمله تروریستی در شبه جزیره سینا، 4 پلیس جان خود را از دست داده اند.

با اعلام رسمی کمیسیون انتخابات هند، کمپین انتخابات سراسری این کشور آغاز شده هر چند که در ماه‌های گذشته سیاستمداران هندی در وضعیت آمادگی برای انتخابات قرار داشته و دست به برپایی تجمعات و اجرای تدابیری برای جلب نظر رأی دهندگان در این کشور زده اند.

رئیس جمهوری ترکیه گفت: چین، آلمان، اردن، عراق و لبنان کشورهایی هستند که احتمالاً به نشست آستانه درباره سوریه ملحق می‌شوند.

ارتش یمن و کمیته های مردمی بار دیگر مواضع متجاوزان سعودی را مورد اصابت موشک قرار دادند.

مسکو همواره می‌گفت که چیزی پیدا نخواهد شد          

پوتین برای اولین بار در واکنش به گزارش تکمیل شده شورای ویژه رابرت مولر درباره مداخله روس‌ها در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا گفت : مسکو همواره می‌گفت که چیزی پیدا نخواهد شد.      

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها