موج
کدخبر : ۳۸۹۸۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-389851

محبوب رستم زاد:

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با بیان اینکه 7 شهرستان از 12 شهرستان ایلام در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد، گفت: وضعیت کرونایی شهرستان ایوان از وضعیت زرد به قرمز تغییر یافت که با این احتساب تعداد شهرستان های قرمز در استان به هفت مورد رسید.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محبوب رستم زاد مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به اینکه هم اکنون شهرستان های ایلام، ایوان، آبدانان، مهران، دره شهر، دهلران و چوار در وضعیت قرمز قرار دارند، افزود:شهرستان بدره در وضعیت نارنجی و ملکشاهی، سیروان، هلیلان و چرداول نیز  در وضعیت زرد قرار دارند.

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با بیان اینکه مراکز درمانی استان مملو از بیماران بستری ناشی از کرونا هستند و مردم هشدارها را جدی گرفته و با رعایت پروتکل ها سلامتی خود و خانواده هایشان را حفظ کنند، اظهار داشت:تعداد مبتلایان در 24 ساعت گذشته در استان 340 نفر و تعداد بستری های موجود در مراکز درمانی 322 نفر است.

رستم زاد با اشاره به اینکه در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم بار دیگر وضعیت استان به قرمز و بحرانی تبدیل می شود،تصریح کرد:با وجود هشدار فراوان در خصوص رعایت پروتکل ها اما همچنان شاهد سهل انگاری مردم نسبت به کرونا هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها