موج
کدخبر : ۳۲۱۱۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321167

مهلت اعتراض به عدم تأیید شرایط ثبت‌نام در طرح ملی مسکن و انصراف از ثبت‌نام در این طرح، ساعت ۲۴ امشب به پایان خواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، مهلت اعتراض به عدم تأیید شرایط ثبت‌ نام در طرح اقدام ملی مسکن و همچنین انصراف از ثبت‌نام در این طرح، در ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۴ اسفند ۹۸ به پایان خواهد رسید.

افرادی که نسبت به ثبت نام مرحله اول اعتراض دارند با مراجعه به سایت در بخش اعتراضات با درج نام و کد ملی خود، کد رهگیری دریافت کرده و با ثبت کد، علت رد تقاضای اولیه خود را مشاهده می‌کنند؛ این در حالی است که چنانچه اشتباهی شده باشد، اعتراضات ثبت و متقاضیان با ارائه مدارک سجلی، در زمان مقرر و اعلام شده مراجعه کرده و وضعیت آنها کنترل و نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.

متقاضیان با ثبت انصراف خود این امکان را خواهند یافت تا در طرح‌های جدید و در مرحله دوم ثبت نام که از ۱۷ اسفند آغاز می‌شود، در شهری که سکونت دارند ثبت نام کنند.

گفتنی است؛ طبق اعلام صورت گرفته در مرحله نخست ثبت نام در ۵۳۰ شهر انجام شد و قرار است با فراهم شدن شرایط مرحله دوم ثبت‌نام از ۱۷ اسفند شروع شود که این آغاز در پنج استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز و اصفهان خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

ثبت اعتراض متقاضیان مسکن ملی از امروز آغاز شد

زمان ثبت‌ نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن مشخص شد

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها