موج
کدخبر : ۳۱۷۱۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317132

وزیر نیرو گفت: بخش اجرای کشور از دو مشکل اساسی برخوردار است که شامل؛ مدیریت متمرکز اداری به ویژه در بخش های ستادی و روحیه بخشی گرایی در مدیران سازمان ها مهمترین مشکل در ایجاد هماهنگی بین سازمان های مختلف برای یک پروژه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، وزیر نیرو در همایش و نمایشگاه مناطق آزاد ، ویژه و توسعه همکاری با کشورهای همسایه در حاشیه این مراسم با اشاره به این همایش برای به بحث گذاشتن عملکرد سه ماه و نیمه پیوستن ایران به منطقه اوراسیا است، گفت: مذاکرات در زمینه توسعه همکاری با اوراسیا از چند ماه دیگه آغاز می شود و ایران باید از تجربیات نه چندان موفق در حضور در همکاری های اکو و دی 8 استفاده کند.

رضا اردکانیان با بیان اینکه اگر ایران بتواند همکاری خود را با اتحادیه اوراسیا توسعه دهد می تواند بار تحریم ها بکاهد، افزود: اگر دولت نتواند از فرصت های به وجود آمده در همکاری اکو استفاده کند این توافقنامه نیز به تاریخ خواهد پیوست، از این رو تمام بخش ها، نهادها و مناطق ویژه اقتصادی باید به صورت واحد در راستای هم افزایی اقدام کنند.

او با اشاره به اینکه بخش اجرای کشور از دو مشکل اساسی برخوردار است، گفت: مدیریت متمرکز اداری به ویژه در بخش های ستادی و روحیه بخشی گرایی در مدیران سازمان ها مهمترین مشکل در ایجاد هماهنگی بین سازمان های مختلف برای یک پروژه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها