موج
کدخبر : ۳۵۴۹۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354945

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان خبر داد:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: بیش از 140 تیم کنترلی پلیس راهور اصفهان در اجرای طرح محدودیت و ممنوعیت تردد شبانه خودروها در سطح شهرهای استان اصفهان حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا محمدی بیان داشت: در راستای مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا بیش از 140 تیم کنترلی در سطح استان در راستای اجرای طرح محدودیت و ممنوعیت تردد شبانه خودروها در سطح شهرهای استان بکارگیری شدند.

وی افزود: بر اساس این طرح تردد خودروها در سطح شهرها از ساعت 21 تا 4 صبح ممنوع است و خوشبختانه مردم عزیز همکاری خوبی در این خصوص داشتند و  تردد هیچ خودرویی در خیابان ها و معابر شهری اصفهان به جز اندک تردد های ضروری سازمان ها و ارگان های خدماتی به چشم نمی خورد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان با بیان اینکه  اندک رانندگان قانون گریز نیز مورد برخورد قاطع پلیس و دوربین ها قرار می گیرند اظهار داشت: ثبت تخلف علاوه بر ماموران بیشتر به وسیله سامانه های الکترونیکی انجام می پذیرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه  تردد آژانس ها، تاکسی های خطی و تاکسی های اینترنتی مشمول این ممنوعیت ها نمی شوند گفت: پلیس مصمم به اجرای دقیق و کامل مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا است و در این خصوص با متخلفان قاطعانه برخورد می کند چرا که همه ما در برابر سلامت جامعه مسئول هستیم و بایستی برای ریشه کن شدن این بیماری دست در دست یکدیگر بگذاریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها