موج
کدخبر : ۳۵۰۲۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350274

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر:

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر اظهار کرد: چاپ کتاب طریقت عشق کاری بی نظیر است و این دست فعالیت های شهدایی کمتر به چشم می خورد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، روح الله کاظمی به مناسبت هفته تربیت بدنی در جمع مسئولان ورزش ی کانون خادمیاران آستان قدس شهرستان خمینی شهر گفت: بحث ورزش در شهرستان خمینی شهر گستره  وسیعی دارد و می طلبد که به همت سرمایه نیروی انسانی قسمی از مشکلات ورزشی شهرستان کاسته شود.

وی در ادامه از نویسنده کتاب طریقت عشق تشکر کرد و افزود: این کتاب یک کار بی نظیر در شهرستان خمینی شهر و بلکه در کشور است و  این دست  فعالیت های شهدایی کمتر به چشم می خورد.

مسئول کانون خادمیاران آستان قدس شهرستان خمینی شهر در ادامه اظهار کرد: سه سال از شروع فعالیت های کانون خادمیاران رضوی شهرستان خمینی شهر می گذرد.

سید محمد باقر محمدی از انجام‌فعالیت های کانون در اکثر زمینه ها سخن گفت و ادامه داد: از زیباترین حرکت های کانون خادمیاران اعزام زائر اولی ها به مشهد است.

وی افزود: از دیگر ظرفیت های کانون، وجود خیران شهرستان است که در زمینه های مختلف اعلام آمادگی می کنند و آخرین آن پخت نان رضوی در روزهای آخر ماه صفر بود که 8500قرص نان نذری در ده نانوایی به شهروندان خمینی شهری تقدیم شد.

  محمدی مسئول کانون خادمیاران آستان قدس شهرستان خمینی شهر در ادامه بیان کرد: شهرستان خمینی شهر دارای ظرفیت های بسیار بالایی است و حوزه رسیدگی به جوانان را از اهمیت والایی بر خوردار است.

وی ادامه داد: اینکه اداره ورزش با جوانان یکی شده است کار برای مسئول این حوزه بیشتر و سخت تر است و جوانان خود عرصه وسیعی هستند که نیاز به تلاشی دوچندان را می طلبد.

مسئول مدارس سماء خمینی شهر از فعالیت های ورزشی کانون خادمیاران سخن گفت و اضافه کرد: کانون خادمیاران رضوی در اکثر زمینه ها حاضر به همکاری جهت پیشرفت اهداف ارزشمند شهرستان است و در زمینه ورزش نیز خدماتی به جامعه هدف ارائه نموده است.

 رضا عسگریان مسئوول کمیته ورزشی کانون خادمیاران آستان قدس شهرستان نیز اظهار کرد: تمام پتانسیل خود را برای خدمت رسانی به جامعه ورزشی به کار بسته ایم و هدفمان این است که بتوانیم مسائل و مشکلات ورزش شهرستان را مرتفع کنیم.

وی به خدمات سالن آکادمی ورزشی رضا اشاره نمود و توضیح داد: مدیریت این مجموعه که بر عهده خودم می باشد با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی، از پذیرش افراد مستعد در زمینه های ورزشی با اعطای تخفیف به این گروه استقبال می کند.

مسئوول کمیته ورزشی کانون خادمیاران آستان قدس شهرستان همچنین خدمت به جامعه ورزشی معلولان و جانبازان شهرستان را از دیگر فعالیتهاست.

رضا عسگریان نیز اظهار کرد: تمام پتانسیل خود را برای خدمت رسانی به جامعه ورزشی به کار بسته ایم و هدفمان این است که بتوانیم مسائل و مشکلات ورزش شهرستان را مرتفع کنیم.

عسگریان به خدمات سالن آکادمی ورزشی رضا اشاره نمود و توضیح داد: مدیریت این مجموعه که بر عهده خودم می باشد با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی، از پذیرش افراد مستعد در زمینه های ورزشی با اعطای تخفیف به این گروه استقبال می کند.

وی همچنین خدمت به جامعه ورزشی معلولان و جانبازان شهرستان را از دیگر فعالیتهای کمیته ورزشی برشمرد و خاطرنشان کرد :امام رضا برکات فراوانی برای همه ما دارد و امید است با انرژی گرفتن از این برکات بتوانیم در زمینه های مختلف خدماتی به شهروندان و جامعه ورزشی شهرستان برسانیم .

 در ادامه رییس بسیج ورزشکاران هم عنوان کرد: ازبرجسته ترین فعالیت های بسیج ورزشکاران، نگارش و چاپ کتاب طریقت عشق زندگینامه شهدای ورزشکار است که این کار به همت کنگره شهدا و ارگان های دیگر رقم خورد که در سطح کشور بی نظیر است.

حاج رضا ابراهیمیان ادامه داد: هم اکنون نیز تصمیم بر نگارش و چاپ کتاب جانبازان و معلولان ورزشکار بالای 70 درصد گرفته ایم که مقدمات کار در دست انجام است و کانون خادمیاران رضوی شهرستان نیز همکاری های لازم را دارد.

وی تصریح کرد: همچنین با وجود بیماری کرونا بسیج ورزشکاران به سمت و سوی فعالیت های فرهنگی قدم برداشته که دیدار با خانواده های شهداءو جانبازان و تکریم از بازنشستگان اداره تربیت بدنی از جمله این فعالیت هاست.

به گزارش موج؛ در این دیدار روح الله کاظمی از نویسنده کتاب طریقت عشق قدر دانی نمود و پرچم یا علی ابن موسی الرضا(ع) توسط سید محمد باقر محمدی به رییس اداره ورزش و جوانان اهدا شد.

ورزش و جوانان خمینی شهر

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها