موج
کدخبر : ۳۲۳۸۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323887

همزمان با فرا رسیدن میلاد امام حسین (ع)؛

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف استان اصفهان گفت: همزمان با فرا رسیدن میلاد امام حسین (ع) پنجمین برنامه توسل خانگی در امامزاده سید محمد(ع)درخمینی شهربه صورت مستقیم از صدا و سیما پخش می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، ایمان خواجه اظهار داشت: همزمان با ورود ویروس کرونا   و جلوگیری از انتشار این ویروس و اجرای طرح زیارت از راه دور همشهریان عزیز می توانند پنجمین مجموعه برنامه تلویزیونی توسل خانگی را به صورت پخش زنده از شبکه قرآن سیما  و صفحه اینستا حسینیه مجازی و اوقاف استان با شعار « خانه تک تک ما ساده ترین هیئت شد » پخش می شود را مشاهده نمایند.

وی افزود: همزمان با فرا رسیدن میلاد امام حسین (ع) برنامه توسل خانگی  با سخنرانی  آیت الله مهدوی  و مدیحه سرایی  سید رضا نریمانی  جمعه 8 فرودین  ساعت 12  از آستان مقدس امامزاده سید محمد خمینی شهر  بدون حضور مستمع  به صورت  زنده از شبکه قران سیما  و همزمان  در  لایو  اینستاگرام  اداره کل اوقاف  اصفهان  پخش می گردد.

خواجه گفت: برنامه های بقاع متبرکه استان اصفهان در اعیاد شعبانیه به صورت غیر حضوری و مجازی بر بستر شبکه های اجتماعی و یا به صورت ارتباط مستقیم از طریق صدا و سیما انجام می شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف استان اصفهان بیان داشت: از هم استانی ها خواهش می کنیم از مراجعه حضوری به بقاع متبرکه پرهیز کرده و برای پیشگیری از ویروس کرونا   با توکل و توسل دل خود را با امامزادگان پیوند دهند.

به گزارش موج؛ اولین توسل خانگی با سخنرانی آیت الله مهدوی عضو مجلس خبرگان رهبری و قرائت آل یس توسط سید رضا نریمانی در امامزاده سید محمد خمینی شهر برگزار شد.

دومین توسل نیز سه شنبه بیستم اسفند ماه با قرائت دعای ام داوود توسط آیت الله مهدوی و حاج مجید ربانی از مقبره علامه مجلسی روی آنتن رفت.

سومین توسل خانگی جمعه23 اسفند 1398  در آستان مقدس امامزاده ابوالعباس خوراسگان با سخنرانی حجت الاسلام نیلی پور و مداحی سید رضا نریمانی تولید و پخش گردید

چهارمین برنامه توسل خانگی جمعه هزمان با سال تحویل  در امامزاده سید الکریمان برخوار با مداحی  آقای یزدخواستی برگزار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها