موج
کدخبر : ۳۲۱۳۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321386

محمود مسلم زاده در گفتگو با موج خبر داد:

فرماندار شهرستان خمینی شهر از ضدعفونی کردن 20 خیابان پرتردد سطح شهر در شهرستان خمینی شهر خبر داد.

محمود مسلم زاده در گفتگو با خبرنگارخبرگزاری موج اصفهان، با اشاره به  ضد عفونی کردن   20 خیابان در خمینی شهر اظهار کرد: مانور ضد عفونی و گند زدایی خیابان های شهر خمینی شهر در هرچهارشنبه انجام می شود.

وی افزود: بنابر دستور استاندار استان اصفهان ستاد پیشگیری از  ویروس کرونا در شهرستان خمینی شهر و تمام شهرهای استان تشکیل گردید که به عنوان پدافند غیر عامل مصوبات خوبی در این ستاد لحاظ گردید و تا کنون توانسته ایم  با کمک رییس مجتمع بیمارستان ها و رییس شبکه بهداشت و درمان دستورات و برش هایی ابلاغ شود  که هم اکنون در حال اجراست.

مسلم زاده توضیح داد: وضعیت شهرستان خمینی شهر خوب گزارش شده است و تا کنون موردی در خصوص ویروس کرنا اعلام نشده و در آموزش و پرورش شهرستان این بحث به صورت آبشاری دنبال می شود که گندزدایی کلاسها در چندین مرحله انجام شده است.

فرماندار شهرستان در بحث همکاری با تمام ارگانها اظهار رضایت کرد و ادامه داد: اتاق اصناف نیز  از طریق اتحادیه ها ،کسبه  و اغذیه فروشی ها و رستورانها و تالارها را نظارت میکندو سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان خمینی شهر هیاتهای مذهبی و مراسمات عمومی را دنبال می کند.

وی آموزش های شهروندی را لازم برشمرد و ابراز کرد: امیدواریم بتوانیم با کنترل جمعیت در مراکز شلوغ از ورود بیماری پیشگیری کنیم.

محمود مسلم زاده شهرستان خمینی شهر را از نظر تراکم بعد از تهران دومین شهر پرجمعیت برشمرد و هشدار داد: پیشگیری از بیماری هزینه کمتر وخطر کمتری جامعه را تهدید می کند.

وی از معتمدین محله ها در خواست کرد برای حفظ جان افراد برای پیشگیری از این بیماری امسال از برگزاری اعیاد ملی و مذهبی خود داری کنند و مراسم اعتکاف نیز برگزار نشود.

مسلم زاده از ضد عفونی کردن  بیست خیابان خمینی شهر خبرداد و اظهار کرد: مانور گند زدایی خیابان های شهر خمینی شهر در هرچهارشنبه انجام می شود.

فرماندار شهرستان خمینی شهر در پایان رعایت بهداشت فردی و اجتماعی و بهداشت در خانه ها را ضروری و مهم برشمردو بیان کرد:  لازم است تمام موارد بهداشتی در ادارات به نحو صحیح اجرا شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها