موج
کدخبر : ۳۱۴۶۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314697

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان خبر داد:

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان ازتخلیه آب خانه ها و اماکن عمومی درپنجمین روز حضور نیروهای امدادی شهرداری اصفهان در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محسن گلابی گفت: با گذشت پنج روز از استقرار و آغاز به کار نیروهای امدادی شهرداری اصفهان ، امدادرسانی در قالب تخلیه آب خانه ها، خیابان ها و اماکن عمومیدر شهرستان سیل زده کنارک در استان سیستان و بلوچستان ادامه دارد.

وی با اشاره به استقرار نیروهای امدادی و تخصصی شهرداری اصفهان در منطقه سیل زده سیستان و بلوچستان از هفته گذشته اظهار کرد: نیروهای شهرداری از روز استقرار در منطقه تعیین شده برای امدادرسانی، اقداماتی را انجام داده اند و هنوز حضور آنها در منطقه ادامه دارد.

گلابی منطقه تحت پوشش شهرداری اصفهان را مرکز شهرستان کنارک عنوان کرد و گفت: یکی از اقدامات مهم نیروها در این شهرستان تخلیه آب و رفع خطر از خانه ها، معابر، خیابان ها و اماکن عمومی است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهانتصریح کرد: نیروها و تجهیزاتی که شهرداری اصفهان به این منطقه ارسال کرده است تا زمان نیاز در کنارک خواهند بود.

گفتنی است، چند روز بعد از وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان نیروها و تجهیزاتی از سوی معاونت خدمات شهری، سازمان آتش نشانی و سازمان خدمات موتوری شهرداری اصفهان در قالب چند اکیپ در سطح شهرستان کنارک جهت خدمت ‌رسانی و رفع آبگرفتگی از معابر و خانه ها مشغول به کار شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها