موج
کدخبر : ۴۸۷۳۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-487377

شهدای اردیبهشت در بهشت

شهدای اردیبهشت در بهشت

اردیبهشت ماهی پر از غم و اندوه برای ما فراجایی ها بود ماهی که در آن تعدادی از همرزمانمان به درجه شهادت نائل آمدند و این شهدا در ماه اردیبهشت به بهشت رفتند. ای کاش یادمان نرود که امنیت امروزمان را مدیون خون آنهاییم و در قیامت شرمنده شهدا نشویم.

به گزار ش خبرگزاری موج اصفهان، اردیبهشت، ماهی پر از غم و اندوه برای خانواده بزرگ انتظامی بود. ماهی که در آن جمعی از سبک بالان ساحل امنیت و آرامش کشور به شهادت رسیده و در ماه اردیبهشت به بهشت رفتند. آنها رفتند تا به اعلای علیین برسند و به مقام قرب الهی دست یابند.

تنها در دو هفته اخیر از دومین ماه سال تعدادی از همرزمانمان را از دست دادیم.  تقریباً هر یک روز درمیان  خبر شهادت و پر کشیدن یکی از همکاران عزیزمان در یکی از نقاط کشور را شنیدیم  واز غم فراق از دست دادن آنها اندوهگین و متاثر شدیم.

هرچند که باب شهادت در فراجا باز است اما حقیقت این است که رسیدن به درجه رفیع شهادت کار ساده ای نیست و وقتی زندگی و سرگذشت همرزمان شهیدمان را مرور می کنیم تازه به حرف شهید سردار سپبهد سلیمانی عزیز می رسیم که شرط شهید شدن، شهید بودن است یعنی برای اینکه به فیض شهادت برسی باید مانند شهدا زندگی کنی و در مسیر آنان قدم برداری و یک انسان متقی و نمونه به تمام معنی باشی! آری هرکدام از این شهدای عزیز هم  به همین صورت زندگی کردند و در نهایت جان شیرینشان را در راه امنیت و آسایش مردمان کشورشان فداکردند و عاشقانه به دیدار معبود خویش شتافتند.

شهدا زندگی و جانشان را با خدای خودشان معامله کردند و به هیچ حزب، گروه سیاسی ، خط، جناحی هم وابسته و دلبسته نبودند. پای صحبت و درد و دل خانوادهایشان که می نشینیم می گویند: « انگار از قبل دعوتنامه برای آنها فرستاده شده و تقدیر آنها با شهادت رقم خورده بود.» و چه دعوتنامه ای والاتر و بالاتر از آن که صاحب خانه و میزبان آن خدای متعال باشد.

در بین این خبر ها اما باید اذعان کرد که نیروهای فراجا در عین مظلومیت و محبوبیت گاهی مورد هجمه و بی مهری قرار هم می گیرند اما با صلابت و اقتدار و به دور از هر هیا هوی تبلیغاتی در مقابل هر شر و بدی می ایستند.اقتدار و مظلومیت آنهارا کمتر کسی می بیند و می نویسد اما کوتاهی و قصور ناخواسته آنها تیتر اول روزنامه ها و رسانه های داخلی و گاها معاندان می شود.

شهدای عزیزی که طی این چند روز ازباغ گلستان فراجا توسط اشرار کوردل چیده شدند همگی آنها چه آرزوهای دور و درازی که برای فرزندان و خانوادهایشان داشتند.چه فرزندانی هستند که هر لحظه چشم انتظار بازگشت پدر به خانه می باشند. چه دختربچه هایی که انتظار دیدن روی بابا را دارند و می خواهند در آغوش گرم پدرانشان شیرین زبانی کنند اما افسوس که دیگر پدر در بین آنها نیست و باید عمری در حسرت از دست دادن پدرانشان بسوزند و بسازند.

شهدای عزیز این چندروز گذشته از غرب کشور شهید عزیز "هادی" در زنجان تا شرق کشور شهید مظلوم "شهرکی" و همسرش تا جنوب کشور شهید "ربیعی"در خوزستان ، شهید "پرکاس" و "اسدالهی" در هرمزگان و شهید "یزدی" در اصفهان و امروز هم دوباره شهید "یاسر عبدلی" جانشین پلیس اطلاعات سراوان بود حقیقتاً کشور ما را  بیمه کردند تا چشم ناپاکی به این آب و خاک دوخته نشود و اشرار و بیگانگان راهی به این کشور نداشته باشند.

با شهدایی که از ابتدای سال تا کنون فراجا تقدیم انقلاب کرد و همچنان هم این راه ادامه داردانتظار می رود کسانیکه چشم حقیقت آنها بسته شده است و در محافل و گاهی رسانه ها هجمه و طعنه به نیروهای فراجا وارد می کنند  از خواب غفلت بیدار شوند و در تمام زمینه ها حامی و پشتیبان فراجا باشند و مسولان کشوری هم با وضع قوانین منطقی و اصولی، بیشتر از گذشته نیروهای جان برکف فراجا را حمایت کنند تا به آنچه که در خور شان و منزلتشان است دست پیدا کنند.

یادمان نرودکه آرامش و امنیت امروز خود را مدیون خون پاک و مطهر شهدا هستیم که در جای جای کشور ما بر زمین ریخته شده و نکند که در قیامت شرمنده شهدا شویم چراکه همه ما دل به امید شفاعت شهدا بسته ایم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه