موج
کدخبر : ۴۸۶۹۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-486965
استاندار مازندران:

جذب سرمایه گذار، زمینه ساز رشد تولید و مهار تورم است

جذب سرمایه گذار، زمینه ساز رشد تولید و مهار تورم است

استاندار مازندران با بیان اینکه رفع موانع تولید مأموریت ویژه استان مازندران با هدف رشد تولید و مهار تورم است، گفت: دستگاه های اجرایی در جذب سرمایه گذار با تسهیل فرآیندها؛ اهتمام کنند.

‎به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سید محمود حسینی پور در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با بیان اینکه دستگاه های اجرایی در جذب و ایجاد رغبت در سرمایه گذار با تسهیل روندها و فرآیندها پیشقدم شوند، اظهارداشت: محیط زیست مازندران با امکانات و تجهیزات مدرن، مسأله و چالش های فعالیت تولید را حل و فصل کند و نباید فقط صورت مسأله پاک شود.

وی با بیان این که دولت با انجام کار تخصصی و مردمی، هرگز با سرو و صدای عده ای از افراد سودجو به ظاهر حق طلب که بخواهند سرمایه گذاران را تحت فشار قرار داده و باجگیری کنند، عقب نشینی نمی کند، ادامه داد: در عین حال سرمایه گذاران باید نظرات کارشناسی محیط زیست را اخذ کنند و مطمئنا محیط زیست مازندران با نگاه حمایتی در کنار سرمایه گذاران و تولید کنندگان است.

استاندار مازندران بیان داشت: رفع موانع تولید مأموریت ویژه استان مازندران با هدف رشد تولید و مهار تورم است.

وی با تأکید براین که اصل ادامه تولید و رونق اقتصادی واحدهای تولیدی مازندران است، گفت: امسال حتی یک بنگاه اقتصادی به واسطه اختلافات با دستگاه های دولتی نباید تعطیل شود، مسایل باید با تعامل کارشناسی بخش خصوصی و دولتی حل و فصل شود، مدیران هم همکاری همه جانبه را داشته باشند.

حسینی پور عنوان داشت: دستگاه قضایی استان هم با تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی امکان حل مشکلات واحدهای تولیدی را به وجود آورده است و اجرای برخی از احکام قضایی را با ارائه راهکارها، متوقف و تولید را حفظ می کند.

وی یکی از سیاست های تحقق شعار رشد تولید و مهار تورم را جذب سرمایه گذار عنوان کرد و افزود: اکنون تغییر رویکردها در جذب سرمایه گذار با سرعت عمل در پاسخگویی به استعلام ها و فعال کردن پنجره واحد برای صدور مجوز ها اجرایی شده است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه سرمایه گذار داخلی و خارجی زیادی در استان مازندران داریم، گفت: بزرگترین همایش فرصت های سرمایه گذاری استان امسال برگزار می شود و همسو با این رویکرد اطلس سرمایه گذاری استان نیز در دست تهیه است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه