English

رئیس شورای اسلامی شهر نوشهر:

کارگران قشر زحمت‌کش و با عزت سرزمین ما هستند

رئیس شورای اسلامی شهر نوشهر گفت: کارگران قشر زحمت‌کش و با عزت سرزمین ما هستند و با تمام سختی‌ها می‌جنگند و کنار می‌آیند و من دست تک تک کارگران را می‌بوسم و از زحماتشان تشکر می‌کنم.

کارگران قشر زحمت‌کش و با عزت سرزمین ما هستند

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محمدصالح خویی در آئین گرامیداشت و تجلیل از کارگران و بازنشستگان شهرداری نوشهر با اشاره به اینکه من را به عنوان آدم صریح الهجه و رک می‌شناسند، اظهار داشت: می‌خواهم از کاستی‌ها و کارهایی که می‌شد در نوشهر به صورت موفق صورت بگیرد اما به دلایل نامعلوم کم‌ کاری‌هایی انجام نشده است، سخن بگویم.

وی با بیان اینکه شعار انتخاباتی من «کارآفرینی و توسعه کار و گردشگری» بود، ادامه داد: از روز نخست حضور و فعالیتم در شورا، مشاورانم را به کارگروه کار و اشتغال شهرستان نوشهر فرستادم که متأسفانه با عدم حمایت این کارگروه روبرو شد و از به سرانجام رسیدن آن ممانعت به عمل آمد.

تجلیل از کارگران و بازنشستگان شهرداری نوشهر

رئیس شورای اسلامی شهر نوشهر گفت: بارها پیشنهاد تشکیل انجمن کار و کارگران شهر و شهرداری نوشهر را ارائه کردم که متأسفانه عملی نشد و بررسی و پیگیری مشکل این بخش به صورت انفرادی خیلی زمان‌‌بر بود و نتیجه‌ و اثربخشی نداشت.

وی تأکید کرد: همین الان نیز مجدداً پیشنهاد می‌کنم که مجمعی تشکیل دهیم و هیأت نمایندگانی داشته باشیم و کانون بازنشستگان اگر وجود نداشت باید تشکیل شود و نماینده‌ای از قشر بازنشستگان برای رسیدگی و پیگیری امور صنفی داشته باشیم.

تجلیل از کارگران و بازنشستگان شهرداری نوشهر

خویی افزود: اگر این پیشنهاد اقدام شود ظرف یک هفته انجام می‌شود و من قول می‌دهم تا تمامی تلاش و همکاری در مشارکت را داشته باشم.

وی تصریح کرد: فارغ‌التحصیلان بسیاری در رشته‌های فنی مهندسی، پزشکی و پیراپزشکی، انسانی، مدیریت در نوشهر داریم که با همین نیروی انسانی متخصص می‌توان صنعت گردشگری را به درآمد پایدار رساند ولی متأسفانه این بخش کاملاً نادیده گرفته شده است و همتی برای احیا و تحول آن وجود ندارد.

رئیس شورای اسلامی شهر نوشهر ابراز داشت: موهبت‌های طبیعی خدادادی در منطقه بر اثر سوء مدیریت برخی از نامسئولان و بی‌مهری‌های بعضی نادلسوزان و منفعت طلبان به بیکاری و عدم امنیت شغلی تبدیل شده است.

وی گفت: وقتی این همه ظرفیت‌های شغلی در منطقه وجود دارد ولی ما اسیر شغل کارمندی شدیم که خودش زیر خط فقر است.

تجلیل از کارگران و بازنشستگان شهرداری نوشهر

خویی با اشاره به اینکه همه ما در هر شغل و حرفه‌ای که باشیم خادم مردم و خانواده‌های خودمان هستیم، اظهار داشت: کارگران قشر زحمت‌کش و با عزت سرزمین ما هستند و با تمام سختی‌ها می‌جنگند و کنار می‌آیند و من دست تک تک کارگران را می‌بوسم و از زحماتشان تشکر می‌کنم.

وی اذعان داشت: کاملاً واضح و مشخص است که بیشترین مسئولیت و رسالت شهرداری بر گردن قشر کارگر است.

همچنین شهردار نوشهر نیز عنوان داشت: ما هر چه داریم و اگر اسمش را آبرو، شرافت و کار بگذاریم از قشر کارگر داریم و این یک واقعیت است.

عباس همپا افزود: وقتی صبح از خواب بیدار می‌شویم شهر را آرام، مرتب و پاکیزه می‌بینیم مدیون همین بازنشستگان و کارگران و کارمندان هستیم و قدردان این عزیزان هستیم.

لازم به ذکر است؛ در پایان این مراسم از کارگران و بازنشستگان شهرداری نوشهر با اهدا لوح و هدیه تجلیل بعمل آمد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه