موج
کدخبر : ۴۸۰۵۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-480550
معاون برنامه‌ریزی اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان خبر داد:

رشد 28 درصدی اخبار مدیریت شهری اصفهان در سال 1401

رشد 28 درصدی اخبار مدیریت شهری اصفهان در سال 1401

معاون برنامه‌ریزی اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان از افزایش 28 درصدی آمار اخبار منتشر شده از شهرداری اصفهان در رسانه‌ها طی سال 1401 نسبت به سال 1400 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدحسن مردانی با اعلام این خبر گفت: تعداد اخبار تولیدی منتشر شده از سوی مجموعه معاونت‌ها، مناطق و سازمان‌های شهرداری اصفهان در سال ۱۴۰۰ بالغ بر ۹ هزار و ۴۲۰ خبر بوده که در سال ۱۴۰۱ به ۱۲ هزار و ۷۹ خبر رسیده و با رشد ۲۸ درصدی روبرو بوده است.

او افزود: این تغییر شامل ۶۲ درصد افزایش خبر در معاونت‌ها، ۳۲ درصد در مناطق پانزده گانه و ۱۲ درصد در سازمان‌ها بوده است.

مردانی با اشاره به مجموعه‌هایی که بیشترین تعداد خبر را در در سال ۱۴۰۱ تولید و منتشر کرده اند، افزود: در بین معاونت ها، معاونت حمل و نقل و ترافیک با ۱۱۰۶ خبر،  در میان مناطق، منطقه ۹ با ۳۷۸ خبر و در میان سازمان ها، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با ۱۶۸۸ خبر، رتبه های نخست تولید خبر را به خود اختصاص داده اند.

معاون برنامه‌ریزی اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان با تأکید بر رشد چشمگیر روند فعالیت خبری و رسانه‌ای معاونت‌های شهرداری اصفهان طی سال ۱۴۰۱ در مقایسه با سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: معاونت حمل و نقل و ترافیک با ۲۳۱ درصد رشد نسبت به آمار سال قبل، در صدر فهرست افزایش آمار اخبار معاونت‌ها قرار دارد و پس از آن معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی با ۱۱۲ و معاونت مالی و اقتصادی با ۶۹ درصد رشد نسبت به سال گذشته در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

او درباره روند فعالیت سازمان‌های شهرداری اصفهان در این زمینه اعلام کرد: سازمان پایانه‌های مسافربری با ۸۸۳ درصد رشد نسبت به میزان خبر تولیدی در سال قبل، رتبه نخست درصد رشد را به خود اختصاص داده است و پس از آن، سازمان حمل و نقل بار با ۴۴۲ درصد و سازمان نوسازی و بهسازی با ۲۶۴ درصد افزایش نسبت به سال گذشته در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

آنگونه که معاون برنامه‌ریزی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان خبر داد، سازمان‌های اتوبوسرانی، خدمات موتوری و قطار شهری به ترتیب با ۱۴۴، ۲۹ و ۲۸ درصد رشد در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال ۱۴۰۰، در صدر افزایش تولید خبر بوده اند.

او درباره مناطق پانزده گانه شهرداری اصفهان نیز توضیح داد: در میان مناطق،‌ منطقه ۱۱ با بیش از ۳۵۱ درصد افزایش تولید خبر نسبت به سال گذشته در صدر رشد تعداد اخبار مناطق قرار گرفته و مناطق ۹ و ۲ به ترتیب با بیش از ۲۱۲ و ۱۶۴ درصد افزایش نسبت به تعداد اخبار خود در سال ۱۴۰۰ جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند.

معاون برنامه ریزی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان با اشاره به تغییر رویکرد این اداره کل در خصوص تعامل با رسانه‌ها و ارتقای کمی و کیفی عملکرد رسانه ای شهرداری، بیان کرد: برگزاری تورهای تخصصی بازدید از فعالیت‌ها و پروژه‌های شاخص شهرداری اصفهان، برگزاری نشست‌های گپ و گفت صمیمانه مدیران شهری با خبرنگاران و تغییر در سیاستگذاری و هدفمندسازی حمایت از رسانه‌ها از جمله اقدامات موثر در این دوره بوده که منجر به افزایش کمی و ارتقای کیفی فعالیت‌های رسانه ای شهرداری اصفهان شده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه