موج
کدخبر : ۴۷۷۷۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-477792
احسان کامرانی:

فرمانداران و مدیران مسائل مرتبط با جوانان را با حساسیت ویژه دنبال کنند

فرمانداران و مدیران مسائل مرتبط با جوانان را با حساسیت ویژه دنبال کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی مسائل مرتبط با جوانان را با حساسیت ویژه دنبال و جلسات ستاد ساماندهی جوانان استان در شهرستان ها نیز تشکیل و دنبال شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، احسان کامرانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان، با اشاره به اهمیت حوزه جوانان، عنوان کرد: حوزه جوانان از اهمیت بسزایی برخوردار است و تحقق برنامه ریزی ها در حوزه جوانان نیازمند اهتمام ویژه مدیران در پیگیری موضوعات مرتبط با این حوزه  است.

وی در همین خصوص، خاطرنشان کرد: ستاد ساماندهی جوانان که متولی برنامه ریزی در حوزه جوانان است ضروری است مدیران شخصا در جلسات ستاد برای تصمیم گیری شرکت کنند.

کامرانی افزود: فرمانداران در سطح شهرستان ها جلسات مرتبط با جوانان را با حساسیت ویژه پیگیری و دنبال کنند.

وی گفت: تحول حوزه جوانان نیازمند کار و تلاش شبانه روزی است و برای تحقق اهداف این بخش کمیته های سیزده گانه تخصصی ستاد ساماندهی جوانان فعال و پویا شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان با هماهنگی دستگاه های اجرایی ذیربط در سریعترین زمان ممکن کمیته های تخصصی ستاد ساماندهی جوانان را فعال کنند.

وی با اشاره به شبکه سازی در حوزه جوانان، افزود: شبکه سازی در حوزه جوان نیازمند اهتمام و پیگیری از سوی دستگاه های اجرایی با بهره گیری از ظرفیت های مردمی به ویژه سمن ها است، سازمان های مردم نهاد ظرفیت مهمی هستند که می توانند در حوزه جوانان اثر گذار باشند.

وی افزود: تصمیمات در حوزه جوانان با بهره گیری از خرد جمعی در دستور کار قرار گیرد و از خود محوری در حوزه جوانان اجتناب گردد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: بسیاری از دستگاه های اجرایی در حوزه های جوانان ماموریت های مشترکی دارند و ضروری است از موازی کاری در این حوزه مهم با هم افزایی اجتناب کنند.

وی با تاکید بر توجه به رصد مسائل مرتبط با جوانان شهرستان های استان، افزود: ستاد ساماندهی جوانان جلسات را با محوریت بررسی مسائل و مشکلات جوانان سراسر استان در دستور کار قرار دهد و تنها به مرکز استان متمرکز  نشود و جلسات ستاد ساماندهی جوانان استان در شهرستان ها نیز تشکیل و دنبال شود.

کامرانی تصریح کرد: جلسات ستاد ساماندهی جوانان از بیان کلیات خارج گردد و رویکرد حل المسائلی جوانان در دستور کار ستاد با خروجی مناسب  قرار گیرد و در جلسات آتی دستگاه های اجرایی  به ارائه مستند اقدامات ملموس خود در حوزه جوانان بپردازند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه