English

امام جمعه موقت سنندج:

حفاظت از منابع طبیعی وظیفه ای همگانی است

امام جمعه موقت سنندج گفت: حفاظت از منابع طبیعی وظیفه ای همگانی است و باید این نعمت خدادادی برای نسل های آینده نگهداری شود.

حفاظت از منابع طبیعی وظیفه ای همگانی است

به گزارش خبرگزاری موج کردستان،ماموستا معروف خالدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج با اشاره به آغاز هفته منابع طبیعی اظهار کرد: خداوند متعال به مردم نعمت‌های بسیاری را ارزانی داشته است که منابع طبیعی اعم از آب و خاک حاصلخیز و جنگل‌ها و مراتع بسیار از جمله آن هاست.

وی افزود: حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست از وظایف همگانی بوده و باید همه ایرانیان نسبت به این مهم احساس مسئولیت کنند.

امام جمعه موقت سنندج خاطرنشان کرد: باید با تلاش و انسجام برای حفاظت از منابع طبیعی گام برداریم و این ثروت ملی را برای آیندگان نگهداری کنیم.

ماموستا خالدی به اهمیت درختکاری از منظر آموزه‌های اسلامی اشاره کرد و گفت: کاشت درخت‌های مثمر دارای برکات بسیاری است و باید همه مسلمانان در این عرصه تلاش کنند.

امام جمعه موقت سنندج در ادامه خطبه‌های نماز جمعه این هفته با محکوم کردن اهانت‌های شهروندان تعدادی از کشورهای اروپایی علیه مقدسات اسلامی اظهار کرد: اهانت به مقدسات در هیچ آئینی پذیرفتنی نیست و باید کشورهای اروپایی به مقابله با اهانت کنندگان بپردازند.

ماموستا خالدی افزود: توهین به مقدسات اسلامی در کشورهای نشانه آزادی بیان نیست بلکه نمادی از نژادپرستی و توحش در آن کشورهاست.

وی تأکید کرد: اسلام جامع‌ترین و کامل‌ترین آئین الهی بوده و خداوند متعال از دین خود حفاظت می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه