موج
کدخبر : ۴۷۲۴۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-472495
در حین گشت و کنترل صورت گرفت؛

دستگیری شکارچیان غیرمجاز در مازندران

دستگیری شکارچیان غیرمجاز در مازندران

مأموران یگان حفاظت محیط زیست حین گشت و کنترل در شهرهای نوشهر، فریدونکنار، آمل، بابلسر، بابل، ساری و بهشهر - میانکاله شکارچیان غیرمجاز را به همراه 34 قبضه سلاح شکاری و لاشه بیش از 20 قطعه پرنده دستگیر کردند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان نوشهر طی گشت و کنترل در منطقه حفاظت شده البرز مرکزی یک شکارچی غیرمجاز به همراه یک قبضه سلاح شکاری و تعدادی فشنگ دستگیر و در مأموریت دیگری مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان نوشهر با همکاری مأموران نیروی انتظامی و با داشتن حکم قضایی منزل یک متخلف شکار بازرسی و بقایای دو رأس مرال کشف و ضبط کردند.

در فریدونکنار، مأموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان حین گشت و کنترل شبانه در حوزه استحفاظی از شکارچیان غیرمجاز ۵ قبضه سلاح شکاری، یک قطعه اردک سرسبز، یک قطعه خوتکا و سایر ادوات شکار کشف و ضبط کردند.

مأموران یگان حفاظت محیط زیست استان و شهرستان آمل با همکاری مأموران نیروی انتظامی دابودشت با داشتن حکم قضایی منزل دو متخلف را بازرسی و یک قبضه سلاح شکاری، تعداد زیادی فشنگ، لاشه ۲۱ قطعه پرندگان کنار آبزی شامل مرغابی و خوتکا، یک رشته دام هوایی و سایر ادوات شکار کشف و ضبط کردند.

مأموران یگان حفاظت محیط زیست استان با همکاری مأموران یگان حفاظت محیط زیست بابلسر حین گشت و کنترل در منطقه آیش کله بست شکارچیان غیرمجاز به همراه ۸ قبضه سلاح شکاری، لاشه یک قطعه غازخاکستری، یک قطعه اردک سرسبز و یک قطعه فیلوش دستگیر و در مأموریت دیگری از شکارچیان غیرمجاز ۲ قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط کردند.

در بابل مأموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان  طی دو مداموریت حین گشت وکنترل در آب بندان بصرا و... از شکارچیان غیرمجاز ۱۵ قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط کردند.

مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان ساری (محیط بانی هولار) حین گشت و کنترل در منطقه جنگلی ارزفون از شکارچی غیرمجاز یک قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط کردند.

مأموران پناهگاه حیات وحش میانکاله حین گشت و کنترل در منطقه آشوراده و بندر گز طی تعقیب و گریز از شکارچیان غیرمجاز لاشه یک قطعه مرغابی و فلامینگو کشف و ضبط و تعداد ۸ باب کومه شکار تخریب کردند.

متخلفان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه