English

اتمام پروژه‌های تولید برق پیش از رسیدن به ایام پیک بار

استاندار خوزستان، خوزستان را مهمترین استان حوزه آب و برق در کشور دانست و گفت: پروژه‌های تولید برق پیش از رسیدن به ایام پیک بار به اتمام برسند؛ همچنین نوسازی در دستور کار سازمان توزیع برق قرار گیرد.

اتمام پروژه‌های تولید برق پیش از رسیدن به ایام پیک بار

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، علی اکبر حسینی محراب در نشست با مدیران حوزه آب و برق استان که ١٢ دی‌ماه برگزار شد، با اشاره به سیره عملی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: همه مدیران در هر سطح و جایگاهی باید سیره عملی حاج قاسم را مرور کنند؛ زیرا عمل و اخلاص مسئولان منجر به حل مشکلات مردم و ایجاد حس رضایت‌مندی در جامعه خواهد شد.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، وی خوزستان را مهمترین استان حوزه آب و برق در کشور دانست و عنوان کرد: پروژه‌های تولید برق پیش از رسیدن به ایام پیک بار به اتمام برسند؛ همچنین نوسازی در دستور کار سازمان توزیع برق قرار گیرد.

حسینی محراب با تاکید بر تسریع در ترمیم نوارهای حفاری تصریح کرد: در صورت لزوم بسیج امکانات صورت گیرد تا ضمن کاهش گره‌های ترافیکی و فشار از روی شهر حس رضایتمندی در شهروندان افزایش یابد.

استاندار خوزستان بر ارتقا کیفیت آب شرب مصرفی مردم تاکید کرد و افزود: کیفیت آب شرب مصرفی مردم در مناطق مختلف افزایش یابد.

وی با بیان اینکه از ظرفیت نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان در جهت کارهای نوآورانه استفاده شود، ادامه داد: پساب‌ها تصفیه، مدیریت و بکارگیری شوند.

حسینی محراب با تأکید بر ضرورت تکریم ارباب رجوع در دستگاه‌ها گفت: حل مشکلات مردم باید دغدغه نخست مدیران باشد به گونه‌ای که جریان محبت میان مردم و مسئولان در استان گسترش یابد.

آیا این خبر مفید بود؟
خبرنگار:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه