موج
کدخبر : ۴۱۰۵۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-410539

علی اصغر انجیدنی:

دبیر ستاد مدیریت کرونا در خراسان رضوی بیان کرد: در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد برای مسافران ورودی مطابق دستورالعمل هوشمندسازی حمل و نقل در شرایط کرونا در پروازهای خارجی اقدام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، علی اصغر انجیدنی دبیر ستاد مدیریت کرونا در خراسان رضوی در خبری اعلام کرد: به منظور جلوگیری از انتشار سویه امیکرون تمامی کمیته های زیر پوشش قرارگاه کرونا در خراسان رضوی در آمادگی کامل قرار دارند و کمیته بهداشت میزان رهگیری های مرتبط با بستگان و اطرافیان مبتلایان به کرونا را افزایش داده است.

انجیدنی در ادامه این خبر افزود: این قرارگاه مستقر در دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقرر کرد که همه اقدامات لازم به منظور آمادگی کامل در برابر موج احتمالی طغیان ویروس کرونا صورت گیرد.

دبیر ستاد مدیریت کرونا در خراسان رضوی اضافه کرد: رهگیری و ردیابی جدی‌تر مبتلایان به کرونا در شرایط کنونی به منظور شناسایی به موقع بیماران کرونایی و جلوگیری از انتشار این بیماری صورت می‌گیرد.

وی همچنین تصریح کرد: بر این اساس موارد اخیر آزمایش طبی سریع ویروس کرونا معروف به "رپید تست" از بستگان و اطرافیان مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ در این استان به میزان پنج برابر نسبت به گذشته بیشتر شده است.

انجیدنی متذکر شد: از سوی دیگر در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد نیز برای مسافران ورودی مطابق دستورالعمل هوشمندسازی حمل و نقل در شرایط کرونا در پروازهای خارجی اقدام می‌شود.

دبیر ستاد مدیریت کرونا در خراسان رضوی تاکید کرد: کمیته‌های بهداشت، دارو، درمان، فناوری اطلاعات، اطلاع‌رسانی، نظارت و پایش، مشارکت‌های مردمی و دانشجویی در این قرارگاهها فعال هستند.

انجیدنی در خاتمه این خبر اظهار کرد: بر این اساس گزارشهای روزانه فعالیت همه این کمیته‌ها در خصوص مقابله با ویروس کرونا بلافاصله مورد بررسی قرار می‌گیرد تا نیازهای موجود در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ عملیاتی گرفته و برطرف شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها