موج
کدخبر : ۴۰۹۴۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-409474

محمد اهلی:

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل از لزوم حمایت از تامین زیرساخت ها در شهرک های صنعتی استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمد اهلی ، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل در جریان بازدید از ناحیه صنعتی نیر گفت: برنامه ریزی راهبردی برای رشد و توسعه شهرکهای صنعتی یکی از ضروریات توسعه صنعت استان به شمار می آید و توسعه صنعتی نیز زمینه ساز رشد همه جانبه خواهد شد.

وی افزود: شهرکهای صنعتی عاملی مهم در جهت توسعه صنعت استان محسوب می شود که در صورت عدم حمایت از آن، سبب کمبود زیرساختها و در نتیجه فرار سرمایه گذاران از استان خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل تصریح کرد: با توجه به بسترهای مناسب شهرکهای صنعتی برای ایجاد تولید و اشتغال، سرمایه‌گذاران از این ظرفیت مهم می‌توانند در راستای توسعه صنعتی استان استفاده کنند.

اهلی افزود: صنعت استان اردبیل از ظرفیت بسیار بالایی برای توسعه صنعتی برخوردار است و دستیابی به این رشد، با احداث شهرکهای صنعتی جدید، به عنوان راهکاری مناسب در جهت دستیابی به جهش سریع صنعت محسوب می شوند.

وی ضمن تشکر از استاندار اردبیل و مسئولان ارشد استان نسبت به مقوله توسعه صنعتی، اظهار داشت: خوشبختانه مسئولان ارشد استان نگاه بلندی به توسعه شهرکهای صنعتی دارند که امیدواریم با همراهی و مساعدت سازمان ها و ادارات ذیصلاح و خدمت رسان، نسبت به ایجاد و توسعه شهرکهای صنعتی جدید موفق تر عمل کنیم.

اهلی در پایان یادآور شد: این شرکت از هیچ کوششی برای تامین زیرساختها در شهرکهای صنعتی از خود دریغ نخواهد کرد و توسعه زیرساخت‌ها نیز متناسب با جذب سرمایه گذاران در دستور کار قرار دارد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها