موج
کدخبر : ۴۰۷۰۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-407033

سردار اباذر سالاری؛

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: بسیجیان و سپاهیان قدرتمند، همیشه گوش به فرمان ولی امر مسلمین هستند تا تفکر بسیجی در ذهن جوانان ما ریشه دوانده، هیچ وقت حادثه کربلا در این نظام تکرار نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان به مناسبت هفته بسیج در همایش اساتید، ائمه جمعه و جماعات و روحانیون بسیجی اظهار کرد: اوج عظمت و خودباوری و عزت بسیج را در هشت سال دفاع مقدس می بینیم، همان دانشگاهی که فارغ التحصیلان بزرگواری را تربیت کرد که همه این ها را مدیون راهنمایی ها و رشادت های علما و روحانیان به عنوان مرزداران و پرچمداران عقیده است.
سردار اباذر سالاری بیان داشت: بسیج توانسته در هشت سال دفاع مقدس جایگاه واقعی خود را به همگان به اثبات برساند و امروز شاهد ثمره عزت، برکت و توسعه تفکر بسیجی در اقصی نقاط دنیا و در بلاد اسلامی هستیم.
وی عنوان کرد: امروز هم که در آستانه دهه پنجم انقلاب هستیم این نیاز و ضرورت جامعه ماست که طلبه ها و اساتید بسیجی به مقوله های جدیدی که دشمن متوجه ما کرده است، توجه بیشتری کنیم.
سردار سالاری اذعان داشت: جنگ امروز جنگ فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی است و شما طلبه ها و اساتید بسیجی همانطوری که در دفاع مقدس با پرچمداری زمینه فائق آمدن بر دشمن را به ما آموختید، در این برهه کنونی نیز پیشتاز هستید و این عنایت را خواهید داشت که بتوانید با قوت بیشتری دست جوانان را بگیرید و از فضای ظلمات فرهنگی به سمت نور ببرید.
وی در ادامه گفت: امروز در مکانی هستیم که دستاوردهای قرارگاه‌های تحولات محلات هرمزگان با محوریت مساجد و پرچمداری امامان جمعه و جماعت از دور افتاده ترین نقاط استان (در مسجد جامع بندرعباس) به نمایش گذاشته است که این حرکت جهادی و مردمی به تاسی از فرهنگ نبوی مورد توجه همگان در سراسر کشور قرار گرفته است.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان عنوان کرد: امروز به برکت خون شهدای عزیز کشورمان در مسائل دفاعی و امنیتی امروز هیچ دغدغه ای نداریم سربازان بسیجی و نیروهای مسلح کشورمان محکم و استوار در مقابل استعمار ایستاده اند و گلوی آمریکا و اسرائیل را فشرده اند اخیرا هم حرکت ذلیلانه آن ها را دیده اید که نیروهای دریایی در استان هرمزگان پا بر گلوی آن ها گذاشته اند.
سردار سالاری در ادامه سخنانش یادآور شد: امروز به لطف الهی و برکت خون شهیدان گرانقدر و به رهنمودهای امام خمینی(ره) و سکانداری رهبر معظم انقلاب، هیچ قدرتی جرات تعرض به این نظام و انقلاب را ندارد و نخواهد داشت.
وی گفت: بسیجیان و سپاهیان قدرتمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همیشه گوش به فرمان و انگشت به ماشه منتظر فرمان ولی امر مسلمین هستند و تا فرهنگ بسیجی و تفکر بسیجی در ذهن جوانان های این مرز و بوم است؛ حادثه کربلا هیچ وقت در این نظام تکرار نخواهد شد و با قوت این مسیر را ادامه خواهیم داد.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در پایان ابراز داشت: به لطف الهی از کوچه پس کوچه های ناشیانه دشمن که در قالب تهاجم فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی است، گذر خواهیم کرد و به تمدن نوین اسلامی دست خواهیم یافت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`