موج
کدخبر : ۴۰۶۹۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406944

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: در بخش درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی با عقد قرارداد با قریب به ۱۳۰۰ مرکز پزشکی و پاراکلینیکی دسترسی بیمه شدگان را به خدمات درمانی تامین می نماید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان یزد، محمد حسین توحیدی فر مدیر درمان تامین اجتماعی استان یزد در دیدار با  عمیدالدین خطیبی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با بیان اینکه در حال حاضر مدیریت درمان تامین اجتماعی استان با داشتن یک بیمارستان ۵ پلی کلینیک تخصصی، ۶ درمانگاه یک کلینیک دندانپزشکی خدمات درمانی را در بخش بستری و سرپایی بیمه شدگان ارائه می نماید، گفت: همچنین در بخش درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی با عقد قرارداد با قریب به  ۱۳۰۰ مرکز پزشکی و پاراکلینیکی دسترسی بیمه شدگان را به خدمات درمانی تامین می نماید.
مدیر درمان تامین اجتماعی با اشاره به تلاش مجموعه بیمارستان شهدای کارگر در عبور از پیک های کرونا گفت: بیمارستان شهدای کارگر در حال حاضر با توجه به قرار گرفتن چند بخش در پروژه هتلینگ بیمارستانی با ۲۳۱ تخت فعالیت می کند.

وی ادامه داد: با ایجاد پزشک مقیم زنان و زایمان و نیز پزشک مقیم اطفال به صورت تمام وقت در بیمارستان بالاترین میزان ولادت را در استان به خود اختصاص داده است.

توحیدی فر همچنین با تاکید بر روند توسعه ای ارائه خدمات درمانی بیمارستان شهدای کارگر گفت: بخش nicu بیمارستان به طور کامل بازسازی و تعداد 4 تخت به تختهای آن اضافه شد.وی تاکید کرد: اعتبار آغاز بازسازی اورژانس تامین  شده است و به زودی کار بازسازی آن آغاز خواهد شد. وی در ادامه آغاز عملیات ساخت درمانگاه مهریز، بیمارستان سرطان، احداث درمانگاه خاتم و درمانگاه تخصصی بیمارستان شهدای کارگر را از اولویت های مدیریت درمان برشمرد.
وی در پایان مشکل مدیریت درمان را عدم امکان استفاده از پزشکان متخصص در شهرستان های استان ذکر کرد و خواستار مجوز بکارگیری پزشکان متخصص دانشگاهی در مراکز درمانی تامین اجتماعی شهرستان های استان شد وی همچنین عدم امکان استفاده از متخصصین رادیولوژی طرح نیروی انسانی  دانشگاه و عدم تمایل همکاری متخصصین  رادیولوژی با بخش دولتی را از دیگر مشکلات برشمرد.
خطیبی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی نیز در این دیدار ضمن مناسب خواندن خدمات درمانی تامین اجتماعی استان، برای رفع مشکلات عنوان شده قول همکاری داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`