موج
کدخبر : ۴۰۶۵۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406514

عظیم قهرمانی:

مشاور استاندار اردبیل در امور معلولان گفت: با هدف تسهیل تردد بیماران، معلولان، جانبازان و سالمندان مطب ها و ساختمان های پزشکان مناسب سازی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عظیم قهرمانی، مشاور استاندار اردبیل در امور معلولان گفت: با هدف تسهیل تردد بیماران، معلولان، جانبازان و سالمندان به مطب ها و ساختمانهای پزشکان، ورودی های این مکان ها در اردبیل مناسب سازی می شود .

وی افزود: متاسفانه در حال حاضر، مدخل برخی از مطب ها و ساختمان های پزشکی در منطقه، برای رفت و آمد آسان، مناسب نیست و این کاستی، حضور اقشار یاد شده را در مکان های موصوف و استفاده از خدمات مورد نیاز با دشواری هایی مواجه می کند.

مشاور استاندار اردبیل در امور معلولان و رئیس کمیته تخصصی مناسب سازی استان به جلسه تشکیل یافته با اعضای هیات مدیره سازمان نظام پزشکی اردبیل اشاره کرد و توضیح داد:سازمان مزبور متعهد شد ضمن همکاری لازم در اجرای مفاد قانون مناسب سازی، تحقق این مهم را مطالبه و پیگیری نماید.

مشاور استاندار اردبیل در بخش دیگری از سخنانش، تصریح کرد: رئیس هیات مدیره سازمان، طی مکاتبه ای از کلیه اعضا خواهد خواست برای رفاه حال بیمارانی که مشکل حرکتی دارند آنها را در صورت مراجعه، خارج از نوبت ویزیت نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`