موج
کدخبر : ۴۰۶۳۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406341

فرشته خوش نیت:

سرپرست شبکه بهداشت و درمان خواف بیان کرد: امیدواریم مردم خواف از فرصت ایجاد شده استفاده نمایند و با شروع هوای سرد و گسترش بیماری آنفولانزا و پیک ششم کرونا سریعتر به مراکز واکسیناسیون مراجعه نمایند تا شاهد بحران جدی در شهرستان نباشیم.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، فرشته خوش نیت سرپرست شبکه بهداشت و درمان خواف در خبری اعلام کرد: ۶۶ درصد شهروندان خواف ۲ دوز و ۸۵.۵ درصد یک دوز واکسن کرونا را تزریق کرده اند.

خوش نیت در ادامه خبر عدم استقبال مردم خواف از واکسیناسیون دز دوم کرونا افزود: با وجود اینکه تمامی مراکز بهداشتی و پایگاه تجمیعی خواف برای واکسیناسیون مردم فعال هستند، اما شهروندان استقبال مناسبی خصوصا برای تزریق دوز دوم واکسن نداشته اند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان خواف در ادامه اضافه کرد: تاکنون حدود ۶۶ درصد از مردم هر دو دوز واکسن و ۸۵.۵ درصد حداقل یک دوز واکسن را تزریق کرده اند و از کسانی که دوز اول واکسن را تزریق نموده اند، خواهشمندیم جهت تکمیل ایمنی سریعا برای دوز دوم مراجعه نمایند.

وی متذکر شد: امیدواریم مردم خواف از فرصت ایجاد شده استفاده نمایند و با شروع هوای سرد و گسترش بیماری آنفولانزا و همچنین پیک ششم کرونا سریعتر به مراکز واکسیناسیون مراجعه نمایند تا شاهد بحران جدی در شهرستان نباشیم.

خوش نیت در خاتمه تصریح کرد: واکسن‌های آسترازنکا، برکت، سینوفارم و پاستوکووک در مرکز تجمیعی شهیدسلیمانی مستقر درتالارپامچال خواف موجود می‌باشد و هیچگونه کمبودی در این خصوص نداریم و ساعت فعالیت پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا صبح ها۸ لغایت ۱۳وعصر‌ها ۱۷تا ۱۹:۳۰می‌باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`