موج
کدخبر : ۴۰۶۲۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406260

یعقوبعلی نظری:

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: در این راستا دریچه و مَدخل کار فرهنگی، معیشت و اقتصاد مردم است و اگر مشکلات اقتصادی مرتفع نشود کار فرهنگی جواب نمی‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی در دیدار با اعضای هیأت نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان عنوان کرد: مهمترین ماموریت اصلی ما، معیشت و اقتصاد جامعه معیشت است.

نظری در ادامه تاکید کرد: در این راستا دریچه و مَدخل کار فرهنگی، معیشت و اقتصاد مردم است و اگر مشکلات اقتصادی مرتفع نشود کار فرهنگی جواب نمی‌دهد.

استاندار خراسان رضوی همچنین ادامه داد: فرهنگ مدیریتی باید تغییر کند و مبتنی بر کار جهادی شود و همه با هم بصورت مستقیم و غیر مستقیم مسئولیت داریم و باید هم‌افزایی داشته باشیم و رویکرد ما این است که باید به مردم توجه شود و با حضور و کمک مردم کار‌ها بهتر انجام می‌شود.

محمد کمال سروی‌ها رییس  دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خراسان رضوی نیز در این جلسه اظهار کرد: با توجه به اهمیت استان خراسان رضوی، اقداماتی که انجام می‌شود می‌تواند پیشران و الگو برای کل کشور باشد.

استاندار خراسان رضوی

سروی‌ها همچنین افزود: برنامه‌های بلند مدت دولت  امیدوار کننده است و ضرورت دارد که در این بین استانداری، برنامه‌های کوتاه مدتی هم برای بهبود وضعیت مردم داشته باشد و دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خراسان رضوی با حدود ۲۰ هزار نفر نیروی متدین ، برای همراهی و کمک به دولت در زمینه‌های مختلف آمادگی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`