موج
کدخبر : ۴۰۶۲۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406201

استاندار هرمزگان گفت: طبق اعلام اداره هواشناسی در روز پنج‌شنبه و جمعه بارش باران و رعدوبرق داریم و باید هر چه سریع‌تر وضعیت مردم در مناطق زلزله‌زده را سامان ببخشیم.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی دوستی استاندار هرمزگان در شورای اطلاع‌رسانی استان ضمن اشاره به مشکلات ناشی از زلزله در زیرساخت‌ها و تشریح وضعیت مردم در این مناطق، بیان داشت: پس از وقوع زلزله ۱۵۸ نقطه ازنظر زیرساخت‌های برقی دچار مشکل شده بودند که ۳۸ اکیپ به محل اعزام شدند و در پنج ساعت اول قطعی برق ۲۳ روستا به‌صورت کامل مرتفع شد.
وی بیان داشت: ۱۰۵ سایت مخابراتی در ابتدای زلزله دچار حادثه و از سرویس خارج شدند که توانستیم ۹۸ مورد از این تعداد را در چهار ساعت اول وارد سرویس کنیم.
دوستی در ادامه از عملکرد بخش راهداری رضایت خود را اعلام کرد و گفت: بخشی از نارضایتی مردم در نواحی زلزله‌زده ناشی از کمبود چادر بود که سعی کردیم این نارضایتی‌ها را به حداقل برسانیم.
وی با بیان این‌که احیای بهداشت در مناطق زلزله‌زده در اولویت قرار گرفته است، افزود: اصل کار بر بازسازی است و کار ما در فرایند بازسازی کار سختی است و در این مسیر باید عجله کنیم چراکه به‌زودی هوا رو به سردی خواهد رفت.
استاندار هرمزگان اظهار داشت: طبق اعلام اداره هواشناسی هرمزگان در روز پنج‌شنبه و جمعه بارش باران و رعدوبرق داریم و باید هر چه سریع‌تر وضعیت مردم در مناطق زلزله‌زده را سامان ببخشیم.
وی مردم زلزله‌زده هرمزگان را برادر، خواهر و مادر خود خواند و تأکید کرد: تلاش داریم تا هر چه زودتر مردم به خانه‌هایشان بازگردند و از مدیران استانی نیز می‌خواهم تسریع در تأمین چادر برای اسکان مردم و دیگر مایحتاج موردنیاز در مناطق زلزله‌زده را در اولویت کاری خود قرار دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`