موج
کدخبر : ۴۰۵۵۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405560

مسئول بسیج رسانه استان یزد در گفت و گو با خبرگزاری موج یزد بیان کرد:

مسئول بسیج رسانه استان یزد گفت: سازمان بسیج رسانه فعالیت خود را به شکل پر رنگ تر در استان یزد دنبال می کند.

علی محمد پارساییان مسئول بسیج رسانه استان یزد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج یزد گفت: سازمان بسیج رسانه فعالیت خود را به شکل پر رنگ تر در استان یزد دنبال می کند و بتواند در پیش برد و تقویت رسانه نقش ایفا کند.

وی هدف کلی بسیج رسانه را ایجاد جبهه واحد رسانه ای برای دفاع از انقلاب دانست و گفت: اصحاب رسانه باید فکر تولید کنند و در موضوعاتی که انقلاب به آن نیاز دارد جریان ساز باشند.

پارساییان تولید محتوا در موضوعات مورد نیاز جامعه و تاثیر بر مخاطب را از جمله اهداف فعالیت های بسیج رسانه عنوان کرد.

پارساییان در ادامه به جشنواره ابوذر اشاره کرد و گفت: این جشنواره رسانه ای برای نخستین بار در یزد اجرا می شود و 4 آذر ماه در استان برگزار می شود  همچنین برندگان به جشنواره کشوری راه پیدا می کنند.

پارساییان در ادامه به اهمیت آموزش خبرنگاران اشاره کرد و گفت: برای اهالی رسانه دوره های آموزشی آشنایی با فضای مجازی و اخلاق رسانه ای، خبر نویسی، مطالبه گری و تحقق دولت اسلامی در حوزه رسانه ای استان، خواهیم داشت.

این مقام مسئول در حوزه بسیج رسانه گفت: جلسات اندیشه ورزی رسانه ها را هر هفته خواهیم داشت که به موضوعات معیشتی خبرنگاران هم پرداخته می شود.

پارساییان بر تولید محتوا به ویژه برای فضای مجازی تاکید کرد و گفت: گروه هایی را برای این زمینه طرح ریزی و گرد آوری خواهیم کرد.

وی افزود: دفاتر بسیج رسانه در شهرستان های استان یزد اعم از شهرستان های اشکذر، ابرکوه، یزد، بافق و بهاباد و تفت راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه جشنواره و همایش هایی را در بسیج رسانه پیش رو داریم، عنوان کرد: سال آینده نیز چند جشنواره رسانه ای خواهیم داشت.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها