موج
کدخبر : ۴۰۴۲۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404255

آذر رضایی پور:

کارشناس پیش‌بین اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: با ورود سامانه ای ناپایدار، ابرناکی، افزایش ابر، افزایش وزش باد و بارندگی برای استان پیش بینی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، آذر رضایی پور کارشناس پیش‌بین اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی در خبری اظهار کرد: بررسی نقشه‌های ماهواره‌ای نشانگر آن است که از فردا چهارشنبه با افزایش ابرناکی هوا، بارش باران نیز مناطق وسیعی از استان را فرامی‌گیرد که این بارش در نقاط کوهستانی و سردسیر به شکل برف خواهد بود.

رضایی در ادامه این خبر افزود: امروز هوای خراسان رضوی  دارای جوی پایدار خواهد بود اما از نیمه شب سه شنبه و اوایل صبح چهارشنبه با ورود سامانه ای ناپایدار، ابرناکی، افزایش ابر، افزایش وزش باد و بارندگی برای استان پیش بینی می شود که این بارش بویژه نیمه شمالی به شکل باران و نیز برف خواهد بود.

کارشناس پیش‌بین اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی همچنین تصریح کرد: از روز پنجشنبه ساکنان استان تشکیل مه و کاهش میزان دید را در اکثر نقاط شاهد خواهند بود و از آن پس مناطق مختلف استان کاهش محسوس دما را تجربه خواهند کرد.

وی در ادامه متذکر شد: وضعیت دمای شهر مشهد در شبانه روز گذشته  بین ۵ تا ۱۹ درجه سانتیگراد بوده است و حداکثر دمای امروز شهر مشهد نیز به ۲۲ درجه سانتیگراد بالای صفر می رسد که نسبت به دیروز سه درجه سردتر خواهد بود.

رضایی در خاتمه یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته شهرستان باخرز با صفر درجه و سبزوار با ۲۵ درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرم ترین نقاط استان بوده‌اند و بیشترین سرعت وزش باد نیز از سبزوار با ۴۳ کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`