موج
کدخبر : ۴۰۳۲۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403253

حبیب الله محبی:

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ایلام گفت: از مجموع واحدهای مسکونی سهمیه مسکن محرومان در این استان تاکنون یک هزارو 111 واحد واگذار شده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، حبیب الله محبی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ایلام  افزود‌ تاکنون پرونده 2 هزار واحد سهمیه مسکن ‌محرومان به بانک های عامل استان معرفی شده که از این تعداد یک هزار و 952 مورد عقد قرارداد شده است.

وی به وضعیت پیشرفت فیزیکی احداث این واحدها در استان اشاره کرد و اظهار داشت: عملیات پی کنی 2 هزار واحد انجام و 2 هزار واحد نیز به مرحله اجرای فنداسیون رسیده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ایلام  به وضعیت پرداخت تسهیلات اشاره و تصریح کرد: اعتبار مصوب تسهیلات یک هزار میلیارد ریال است که تاکنون نزدیک به 97 میلیارد و 60 میلیون ریال از این میزان تسهیلات پرداخت شده است.

محبی به طرح ویژه مسکن روستایی در استان اشاره و خاطرنشان کرد: سهمیه احداث مسکن روستایی طرح ویژه سال جاری نیز به مانند طرح مسکن ‌محرومان 2 هزار واحد بوده که برای هر واحد یک میلیارد ریال با سود پنج درصد و بازپرداخت 20 ساله در نظر گرفته شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان میزان تسهیلات ابلاغی در اجرای طرح مسکن‌ ویژه محرومان تاکنون را 2 هزار میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: تاکنون سهمیه بانک تجارت 118 درصد ، بانک‌ سپه 201 ،  رفاه  97 ، مسکن 95 ، ملت 75 ، صادرات 69 ، ملی  59  درصد انجام شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`