موج
کدخبر : ۴۰۳۱۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403145

مجید کشاورز:

مدیر مهندسی ساختار شرکت ملّی گاز ایران گفت: ساختار شرکت گاز استان بر اساس قابلیت‌های موجود و طرح‌های توسعه‌ای بازنگری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، مجید کشاورز مدیر مهندسی و ساختار شرکت ملّی گاز در بازدید یک‌روزه از شرکت گاز استان ایلام و در دیدار با مدیر‌عامل و اعضای هیاُت رئیسه شرکت گاز استان ایلام افزود: با‌توجه به اینکه عملیات گازرسانی شهری و روستایی در استان ایلام در مراحل پایانی است و می‌بایست ساختاری متناسب با فعالیت‌های آتی شرکت بر مبنای خدمات رسانی و ارتقای کیفی خدمات به ذینفعان بازآراریی و بازنگری شود.

وی اظهار داشت: افزایش خدمات در شرکت گاز استان ایلام از طریق راه‌اندازی واحدهای صنعتی عمده از جمله نیروگاه برق مهران، پتروشیمی و کارخانه سیمان دهلران و چندین پروژه صنعتی دیگر در آینده نزدیک فراهم است که ایجاد تناسب بین میزان خدمات دهی به ذینفعان و ساختار شرکت با هدف چابک‌سازی و افزایش بهره‌وری در دستور کار مهندسی ساختار قرار می‌گیرد.

در این دیدار مدیر‌عامل شرکت گاز استان ایلام  ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت گازرسانی و عملیات اجرایی شرکت گاز استان در حوزه شهری و روستایی گفت: هم‌اکنون گازرسانی به ۱۰۰ جمعیت شهری و ۹۷ درصد خانوار روستایی استان تحقق یافته است و عملکرد شرکت گاز استان بر‌اساس شاخص‌های استراتژیک تعریف شده برای شرکت گاز استان در چند سال گذشته مطلوب بوده و پتانسیل وجود نیروهای جوان و با‌انرژی در چارت سازمانی نوید‌بخش ایجاد رضایتمندی در ارائه خدمات به ذینفعان و نیز افزایش تحقق اهداف استراتژیک بر‌اساس سند استراتژیک ابلاغی خواهد بود.

عباس شمس اللهی گزارشی از آخرین وضعیت منابع انسانی موجود و ساختار سازمانی ارائه داد و افزود: به منظور ایجاد انگیزه بیشتر در نیروها لازم است ساختار سازمانی شرکت نیز متناسب سازی شود.

در پایان این دیدار اعضای هیات رئیسه شرکت نیز نظرات، مسائل و مشکلات و چالش‌های حوزه واحدهای تحت سرپرستی خود را بیان کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`