موج
کدخبر : ۴۰۲۴۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-402435

با اعلام نیروگاه سیکل ترکیبی یزد یک مولد از مدار تولید خارج شد و با هماهنگی دیسپاچینگ ملی یک مولد گازی G16 وارد مدار تولید شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، به منظور انجام تعمیرات بازدید اتاق احتراق و آمادگی پیک بار زمستان، مولد G12  نیروگاه یزد از مدار تولید خارج شد.

خروج یک مولد G12 نیروگاه سیکل ترکیبی یزد برای بازدید فنی از مدار

مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق یزد، مولد G12 گازی کرافت نیروگاه سیکل ترکیبی یزد به منظور بازدید اتاق احتراق با هماهنگی دیسپاچینگ ملی از مدار تولید خارج شد.

سید محمد حسن جمال الدینی با اعلام این خبر افزود: این مولد از نوع گازی کرافت با ظرفیت نامی 60 مگاواتی می باشد که به جهت آمادگی برای تولید در پیک بار زمستان و طبق برنامه تعمیراتی از مدار تولید خارج و پس از انجام بازدید اتاق احتراق دوباره به شبکه سراسری متصل خواهد شد.

پایان بازدید 4000 ساعته مولد G16  نیروگاه سیکل ترکیبی یزد

مولد گازی G16 نیروگاه سیکل ترکیبی یزد پس از انجام تعمیرات مربوطه در موعود مقرر به شبکه سراسری برق کشور بازگشت.

به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، سید محمد حسن جمال الدینی، مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق یزد با اعلام این خبر افزود: این مولد که طبق برنامه تعمیراتی شرکت و با هماهنگی دیسپاچینگ ملی و به جهت آمادگی برای تولید برق پایدار پیک بار زمستان از مدار خارج شده بود، پس از انجام بازدید 4000 ساعته به مدار تولید برگشت.

وی گفت: با پارالل شدن این مولد به شبکه سراسری تولید برق و راه اندازی 2 بویلر بخار مربوطه، تولید این بلوک سیکل ترکیبی کامل و هم اکنون حدود 400 مگاوات برق تولید می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`