موج
کدخبر : ۴۰۲۳۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-402349

رئیس پلیس آگاهی انتظامی مازندران خبر داد:

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از انهدام باند سارقان اماکن خصوصی و کشف 19 فقره سرقت در شهرستان بهشهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ کارگاه علی قیصری اظهار داشت: در پی افزایش وقوع سرقت در حوزه اماکن خصوصی و باغات و تجهیزات انتقال نیرو کابل برق  در سطح شهرستان بهشهر ، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در اجرای این مأموریت، کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی های اطلاعاتی موفق به شناسایی یک باند 4 نفره سرقت ادوات کشاورزی و سیم های کابل برق شدند.

رئیس پلیس آگاهی انتظامی مازندران با اشاره به دستگیری 2 سارق حین سرقت در ساعات پایانی شب از باغات شهرستان بهشهر گفت: با هماهنگی های قضائی، متهمان را طی عملیات غافلگیرانه دستگیر و اموال مسروقه از آنان کشف شد.

وی تصریح کرد: متهمان پس از دستگیری به پلیس آگاهی انتقال و در بازجویی های تخصصی به 19 فقره سرقت ادوات کشاورزی و سیم های کابل برق با همدستی 2 نفر از سارقان دیگر اقرار کردند که پس از هماهنگی های قضائی، متهمان را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهشان مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی کشف کردند.

قیصری با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند، بر همکاری شهروندان با پلیس تأکید کرد و گفت: موفقیت پلیس در کشف جرائم نتیجه تعامل با شهروندان است.

وی در خاتمه خاطرنشان ساخت: بدون مشارکت و همراهی شهروندان، حصول امنیت مطلوب مقدور نیست و بنابراین از شهروندان تقاضا می شود ضمن توجه به اقدامات پیشگیرانه، هرگونه تردد مشکوک را از طریق شماره 110 به پلیس اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`