موج
کدخبر : ۴۰۱۵۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401544

در نیمه اول سال جاری:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام از امدادرسانی 740 نجاتگر هلال احمر استان ایلام به 408 حادثه دیده در اقصی نقاط استان در 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، علی اصغر علی اکبری مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام با اشاره به اینکه در این مدت نجاتگران این جمعیت 191 ماموریت امدادی را انجام داده‌اند، افزود: در این عملیات ها 408 حادثه دیده خدمات امدادی هلال احمر را دریافت کردند.

وی اظهار داشت: 85 مصدوم در حوادث گوناگون توسط بالگرد و آمبولانس های این جمعیت به مراکز درمانی منتقل و 8 نفر هم به صورت سرپایی توسط عوامل این جمعیت مداوا شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام با بیان اینکه درجریان فعالیت های امدادی این جمعیت در 6 ماهه نخست سال جاری 227 تیم عملیاتی در قالب 740 نفر نجاتگر در سطح ستان به حوادث مختلف پاسخ داده اند،تصریح کرد: در این حوادث در مجموع  260 خودروی امدادی مجهز به تجهیزات امداد و نجات به‌کارگیری شده است.

علی اکبری خاطر نشان کرد: ندای امداد 112 هلال احمر به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان است و نیروهای جمعیت هلال احمر استان ایلام در حوادث مختلف آماده امدادرسانی به هموطنان هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

پربازدیدترین گروه

گفتگو

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

گفتگو

دیگر رسانه ها

`